Wpis z mikrobloga

@WallyGator: Pojdz do jakielkowiek galerii handlowej i zobacz jak kobiety sie na siebie patrza - nie znaja sie ale zawsze zmierza od gory do dolu wystawiajac ocene po kilku sekundach. Twoje kolezanki z pracy juz chyba pomyslaly o tym, ze ich facet zaraz je bedzie z nia zdradzac ;d
  • Odpowiedz
@WallyGator: mam tak samo w pracy :-( i ciężko przez to wytrzymać. Niedawno dwie z nich nie wiedziały, że słyszy to ktoś i powiedziały, że "za dobrze jej idzie, trzeba jej jakąś świnie podłożyć" :/
  • Odpowiedz
@Kressska: Dlatego ja zawsze w pracy faworyzowałem te ładne. Co prawda prawie skonczyło się to naganą, ale te brzydkie nie nadrabiały inteligencją więc tak odwróciłem kota ogonem, że im jeszcze roboty dorzucili, co by nie miały czasu spiskować ;)
  • Odpowiedz
@Janusz_Radek: te ladne i tak są faworyzowane i bez ciebie :) nie bronię tych lasek, bo może naprawdę uczepiły się z zazdrości, ale faceci zwykle nie znają całej prawdy. wam jest zawsze żal ładnych dziewczyn i wydaje wam się, że one są takie biedne słodziutkie i poszkodowane a naprawdę różnie bywa. tak samo dziewczyny uwazają wielu facetów za słodkich i uroczych a jakby podsłuchały ich rozmowy z kumplami to by
  • Odpowiedz
@WallyGator: Pojdz do jakielkowiek galerii handlowej i zobacz jak kobiety sie na siebie patrza - nie znaja sie ale zawsze zmierza od gory do dolu wystawiajac ocene po kilku sekundach.


@marsellus1: generalnie to kobiety ubierają się dla innych kobiet, a nie dla facetów. Doskonale wiedzą że facet oleje co mają na sobie jeśli tylko w miarę wygląda - za to inne baby będą oceniały i wyciągały wnioski na
  • Odpowiedz