Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło na serwerze. Grałem sobie w Urban Terror i zacząłem dyskusję z adminem i innymi - zakończoną ostatecznie banem (czasowym) za spam.

Na wstępie na serwerze jest regułą "No spawnkilling" - ale czyim spawnie ? :D Nie mówiąc o tym ,że zależnie od mapy (i położenia/osłonięcia spawnu) znacząco wpływa to na przebieg rozgrywki (bo czasem fajne pozycje strzeleckie wypadają jednej drużynie bo jakieś miejsce zahacza o spawn) to jeszcze nie zdefiniowano nic poza "spawn"... a spawny są 2 ;-)

No to potrolować chciałem i wbiegłem (nie strzelając) na spawn przeciwnej drużyny, po czym zastrzelił mnie... admin! Na tekst ,że powinien zostać zbanowany za spawnkilling zdębiał i powiedział ,że nie - jak mu odpowiedziałem ,że regułą jest prosta - dostałem warna za kłótnię z adminem ( )

Po fakcie jeszcze ktoś oberwał za rasizm (poszedł jakiś niewybredny tekst do innego gracza) więc powiedziałem ,że to bez sensu bo rasizm jest zabawny - zaraz ktoś się przysadził do mnie, więc powiedziałem ,że w kontekście rasistowskich żarów... i wdałem się w dysputę... od gościa (Niemca) który się do mnie przysadził ,żę "jak rasizm może być zabawny" usłszałem "dlaczego w Polsce jesteście tak rasistowcy?" ( )

Niestety nie zdążyłem skontrować bo dostałem kupę warnów od admina (też niemca, za spam niby) i wyleciałem z serwera xDDDD

#urbanterror #gry
  • 2
  • Odpowiedz