Wpis z mikrobloga

##!$%@?

Mieszkam z siostrą która ostatnio zrodziła mi siostrzenice. A jak to kobieta po urodzeniu dziecka ma różne odpały czasami.

Przyszedłem przed chwilą #!$%@? i głodny z pracy. Patrzę do lodówki, pingwin się ślizga. Dorwałem jakieś jajka i dawaj robię jajecznicę na kolację. Siostra wychyla się z pokoju i do mnie z tekstem:

Nie możesz sobie tego zrobić rano?!



#cojaturobie
  • 72
  • Odpowiedz
@Doleginho: Też nie lubię jak mi ktoś trzaska garami o 1 w nocy. I bez znaczenia, czy mam przy sobie dopiero co uspanego po 6h płaczu z powodu kolki noworodka, czy wizję snu po męczącym dniu. ()
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Co nie zmienia faktu, że robienie jajecznicy to nie jest trzaskanie garami, bo to jest jedna patelnia i drewniana łyżka, więc jedyny dźwięk jaki tam był, to kładzenia patelni na gazówce
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Bo ja #!$%@? nie potrafię użyć opcji odpowiedz...

Ta odpowiedź była do @shiptowreck:

Co nie zmienia faktu, że robienie jajecznicy to nie jest trzaskanie garami, bo to jest jedna patelnia i drewniana łyżka, więc jedyny dźwięk jaki tam był, to kładzenia patelni na gazówce
  • Odpowiedz
@Doleginho: Tobie się tak wydaje, ale osoba narażona na chroniczny brak snu, do tego tak czujna, że byle pierdnięcie w pokoju obok ją budzi, na pewno słyszy to wyraźnie - wyjęcie patelni, położenie na gazie, szuranie łyżką, otwieranie i zamykanie lodówki, otwieranie i zamykanie szafek, wyjmowanie talerza, sztućców. Ja jestem m.in. wyczulona na punkcie nie budzenia innych swoim głośnym funkcjonowaniem w domu i sama wiem jak muszę się czasem starać żeby
  • Odpowiedz