Wpis z mikrobloga

STUDENT POLITECHNIKI NIECHCĄCY ZDAŁ SESJE

Karol, student trzeciego roku Elektrotechniki na Politechnice Lubelskiej zdał sesje w pierwszym terminie, po czym jego życie stało się koszmarem. Jak dowiaduje się Super Informer, Karol robił wszystko, co mógł aby oblać chociaż jeden egzamin. Jak sam przekonuje, na kolokwium końcowe z Inżynierii Materiałowej, poszedł „na jana, ale coś tam próbował robić”. Zdał jednak przedmiot na słabą tróję. Podobna sytuacja była przy zaliczaniu Informatyki.

„Ostatnia szansa była na egzaminie z Teorii obwodów. Przysięgam, że nawet nie wiem, co to są te obwody! I niestety zdałem. Myślę sobie "nadzieja umiera ostatnia", nie chodziłem przecież na większość laborek. I co się okazało? Wystarczy 30% obecności” – ze łzami w oczach opowiada student Elektrotechniki.

Karolowi świat by się nie załamał, gdyby nie jego „wspaniała” dziewczyna, która zadzwoniła do przyszłej teściowej z radosną informacją o osiągnięciach jej syna. W związku z tą sytuacją, Karol jest przekonany, że nie będzie mógł wrócić do Lublina we wrześniu jak planował, a miesiąc później.

Na koniec dodaje zdesperowany: „ Tak jak się obawiałem! Matka kazała mi wyjechać do roboty do Anglii aż do października.”

#superinformer #politechnika #elektrotechnika #politechnikalubelska #heheszki #pasta
TheSuper - STUDENT POLITECHNIKI NIECHCĄCY ZDAŁ SESJE

Karol, student trzeciego roku...

źródło: comment_dRYJ5QHzDTP1XHhcHPWBrcC3hzC7GjmQ.jpg

Pobierz