Wpis z mikrobloga

Słuchajcie bo jest sprawa koledzy. Mam dziewczynę od 4 lat, wszystko super wiadomo ale od pewnego czasu zaczelo się lekko ze tak powiem #!$%@?ć. Ostatnio zmieniła mi się praca i robie na same nocki. A różowy pasek zostaje sam w domu bo na rano ma uczelnie. ALE od pewnego czasu dowiedziałem się ze poznała na uczelni chłopaka (kolegę) i czasami po zajęciach chodzą na kawę itp. Mi to kompletnie nie przeszkadza bo też mam swoich znajomych z którymi czasem chodzę na piwo itp. Ostatnio coś mi zaczęło smierdziec, przed wyjazdem do mojej pracy na nocki parę razy była sytuacja ze mój różowy stroil się jak na wesele. Pomyślałem ok może gdzieś z koleżankami idzie nie wnikam. Pewnego wieczoru napisałem do mojej luby co porabia. A ta ze jest z tym fagasem w kinie bo miał darmowe bilety (na pewno darmowe). I słuchajcie dalej, rano wracam z pracy i co widzę, ten fagas wychodzi z mojej klatki, było tylko cześć cześć. Jak mi serce nie stanelo to masakra, wchodzę na górę a moja luba sobie słodko śpi. Ja ją budzę i mówie do niej co robił tutaj ten fagas. A ona ze wczoraj zapomniała z jego samochodu portfela i jej teraz podrzucil. Combo w głowie a serce bije. Powiedziałem ze wychodzę, poszedłem do zabki o 7 rano po wódkę i pojechałem do kumpla gdzie siedzę do teraz. Nie odbieram od niej telefonów. Wziolem chorobowe na dzisiaj bo mnie nosi i musze zachlac. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
Myślicie że z nim spała czy za dużo sobie wyobrażam?

tl;dr
Spotkałem fagasa(kolegę mojej lubej) wychodzącego z mojej klatki o 7 rano.

#pytanie #zwiazek #niebieskiepaski
  • 166
  • Odpowiedz
@znarFm: na pewno nie, ale nie może mieć do niej pretensji, że znalazła sobie kogoś kto ten czas dla niej znajduje.
mamy jakiś budżet czasu i trzeba wybrać na co go przeznaczymy.

sam wybrał pracę zamiast niej i jakieś gorzkie żale że życie jest jakie jest są po prostu żałosne.
  • Odpowiedz
@elbanan: jezusie, jak do sciany. o tym wlasnie oleju w glowie mowilem. jak nie rozumie ze praca i studiowanie dzienne socjologii wymaga innych nakladow czasowych, to nawet lepiej ze zaraz chlop bedzie mial ja z glowy.

i jak wg ciebie ma wybrac ja, nie rzucajac jednoczesnie pracy? rozumiem ze wnioskujesz po jego wpisie, ze w nocy pracuje, a dzien spedza u kumpla walac wode.

nie no, #logikarozowychpaskow paskow ci sie pieknie
  • Odpowiedz
@znarFm: nie dość że gównopraca na nocki to jeszcze studiowanie socjologii xDDDD do tego laska go zostawia dla innego, który ten czas sobie umie zorganizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nadal mi go nie żal XD

ps. studiowałem informatykę a nie gównosocjologię, jednocześnie pracowałem jako programista (czasem na nocki xD), do tego miałem dziewczynę, miałem też czas grać w zespole itd itd.
Nikt mi nie wmówi że @
  • Odpowiedz
@znarFm: jego dotychczasowa widząc niechybny przegryw @Robocovo po prostu się od niego odcięła i tak naprawdę jest mądra w tym co robi.
Jakby @Robocovo studiował jakąś inżynierię a do tego kręcił biznes, a ona by go zostawiła bo nie ma czasu - wtedy owszem, możnaby jej zarzucić brak "oleju w głowie".
  • Odpowiedz
@Robocovo: Trzymaj się teraz twardo; stało się bardzo dobrze - od razu wiesz, na czym stoisz i możesz zacząć jak najszybciej ogarniać swoje sprawy, zamiast tracić czas na podchody i sprawdzanie, które zazwyczaj jest wymagane do przyznania się. Na początku będzie mocniej boleć, ale przejście takiego okresu "żałoby" po związku jest zdrowe i potrzebne. Rozumiem, że szlag Cię może trafiać na myśl, że po 4 latach skończyło się taką tanią zagrywką
  • Odpowiedz
A ja bym nie panikowal. Moze troche za bardzo przesadzasz, jestes przewrazliwiony i dopisujesz sobie fantazyjne historie. Wez to na trzezwo, w Twoim interesie jest, zebys poznal laske przez taki czas i wiedzial na czym stoisz. Jak masz watpliwosci, to ja wprost zapytaj, albo z kolesiem po mesku pogadaj i postaw sprawe jasno. Ktos mi kiedys powiedzial, ze najlepszy kumpel Twojej kobity to jej nastepny fagas. #!$%@? nie zycze Ci tego cumplu
  • Odpowiedz
Robocovo

od 1 tydz. na Wykopie


Z tych skutecznych (w materii obyczajowej) - były już dwa wpisy o aborcji, był jeden w postaci "była aborcja + będzie adopcja". Teraz "baba mnie zdradza" - znów bez pudła. Zrób który wędkarz w końcu podszyw pod kobietę-emigrantkę, która narzeka na impotencję "cuchnących Polaczków", powinno przebić wszystko dotychczasowe.

Pewnie, że zmieniła mu się praca. Wkleja Spider-many na mikroblogu.
Nadeth - > Robocovo
 od 1 tydz. na Wykopie

Z tych skutecznych (w materii obyczajow...

źródło: comment_2mNIZ5k3ktaoZs5pgUFKqOXwBC6kfR9G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz