Wpis z mikrobloga

Słuchajcie bo jest sprawa koledzy. Mam dziewczynę od 4 lat, wszystko super wiadomo ale od pewnego czasu zaczelo się lekko ze tak powiem #!$%@?ć. Ostatnio zmieniła mi się praca i robie na same nocki. A różowy pasek zostaje sam w domu bo na rano ma uczelnie. ALE od pewnego czasu dowiedziałem się ze poznała na uczelni chłopaka (kolegę) i czasami po zajęciach chodzą na kawę itp. Mi to kompletnie nie przeszkadza bo też mam swoich znajomych z którymi czasem chodzę na piwo itp. Ostatnio coś mi zaczęło smierdziec, przed wyjazdem do mojej pracy na nocki parę razy była sytuacja ze mój różowy stroil się jak na wesele. Pomyślałem ok może gdzieś z koleżankami idzie nie wnikam. Pewnego wieczoru napisałem do mojej luby co porabia. A ta ze jest z tym fagasem w kinie bo miał darmowe bilety (na pewno darmowe). I słuchajcie dalej, rano wracam z pracy i co widzę, ten fagas wychodzi z mojej klatki, było tylko cześć cześć. Jak mi serce nie stanelo to masakra, wchodzę na górę a moja luba sobie słodko śpi. Ja ją budzę i mówie do niej co robił tutaj ten fagas. A ona ze wczoraj zapomniała z jego samochodu portfela i jej teraz podrzucil. Combo w głowie a serce bije. Powiedziałem ze wychodzę, poszedłem do zabki o 7 rano po wódkę i pojechałem do kumpla gdzie siedzę do teraz. Nie odbieram od niej telefonów. Wziolem chorobowe na dzisiaj bo mnie nosi i musze zachlac. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
Myślicie że z nim spała czy za dużo sobie wyobrażam?

tl;dr
Spotkałem fagasa(kolegę mojej lubej) wychodzącego z mojej klatki o 7 rano.

#pytanie #zwiazek #niebieskiepaski
  • 166
@Robocovo: Powiem ci, że wątpię żeby cię zdradzała, chyba że w związku wam się już sypie na poważnie i ona już ma plan ewakuacji. Gdyby zdradzała, to by się z tym lepiej kryła. Mimo wszystko bym przycisnęła, bo to co robi jest strasznie nie fair. Ja sobie nie wyobrażam spotykania się z jakimkolwiek facetem będąc z kimś w związku, nawet na kawę, czy do kina (chyba że w towarzystwie innych osób).
@Robocovo:
Jesteś facet i instynktownie czujesz jakie tamten drugi ma intencje.
Jakby mu się nie podobała to by się nie starał z darmowymi biletami itp.
Jak nie chcesz podejmować pochopnych decyzji to nagraj ich na kamerę albo zamontuj jakiś podsłuch albo znajdź inną drogę, żeby dowiedzieć się co się dzieje. Nie miej wyrzutów sumienia, bo laska zaczyna grać nie fair.

W ogóle co to za baba, co przy swoim maluje się
@Robocovo: Zapicie to najgorszy sposób. Uspokój się i zrób jej burzę, niech kończy kontakty z tamtym, jak bedzie miala jakies ale, to bez żadnego wahania powiedz jej "żegnaj". Postaw warunki twarde, bo koleś wychodzący o 7 rano, to jest przegięcie, a tłumaczenie to ewidentna ściema.
@Robocovo: zerwij z nią, na 100% rucha się na boku. Im szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie, nie jest warta twojego poświęcenia, wiem co mówię. Nie ma sensu tego ciągnąć skoro jej nie ufasz. #!$%@? to, napewno znajdziesz zaraz inną loszkę. A jeszcze skoro mówisz że to studentka to to, że się #!$%@? z jakimiś fagasami to pewne. A co do zbierania dowodów, poproś jakiegoś znajomego, którego ona nie zna