Wpis z mikrobloga

Brawo! Od razu czuję się bezpieczniej. Jeszcze tłumaczenie, że jest czerwone, aby ... karetka mogła w razie czego przejechać, mimo że oczywiście nic nie jedzie.
Niech karetka w nich #!$%@?, jak będą przechodzili gdzieś na zielonym. Aha, sam nie oberwałem, ale od razu czuję ##!$%@? na ich widok, jak każdy normalny człowiek w takiej sytuacji.

#strazmiejska #wroclaw #oswiadczenie #mojkrajtakipiekny
aj_waj - Brawo! Od razu czuję się bezpieczniej. Jeszcze tłumaczenie, że jest czerwone...

źródło: comment_rkhf0NdDnnnCoJE2KZVCLtCvxcFsDwtX.jpg

Pobierz
  • 35
@lookazh: Ale łapali akurat wtedy, kiedy nic tam nie jechało, a za ten czas po prostu zaczęli wystawiać mandat. Byłem i widziałem. Tylko idiota wbiegłby prosto pod tramwaj, który właśnie miałby ruszyć.
@lookazh: W Anglii też mają obowiązek reagować. Nie robią tego, bo nie są #!$%@?. Słyszałeś o takiej funkcjonariuszce z SM we Wrocławiu, którą nazywają królową mandatów? Da mandat za wszystko, jak można to i #!$%@? osobę, która nie popełniła wykroczenia. Zgodnie z twoją logiką to nie powinniśmy strzelać do wrogiego żołnierza, bo tylko wykonuje rozkazy. Oni też to robią i robią to z całą świadomością. Większość z nich prezentuje ten sam
@lookazh: Ale nic, co faktycznie byłoby na tyle karygodne, żeby być traktowane jako złamanie prawa. Dla mnie sprawa na tym dopiero się zaczyna, a nie kończy, bo raczej nie mam mentalności niewolnika.