Wpis z mikrobloga

Brawo! Od razu czuję się bezpieczniej. Jeszcze tłumaczenie, że jest czerwone, aby ... karetka mogła w razie czego przejechać, mimo że oczywiście nic nie jedzie.
Niech karetka w nich #!$%@?, jak będą przechodzili gdzieś na zielonym. Aha, sam nie oberwałem, ale od razu czuję ##!$%@? na ich widok, jak każdy normalny człowiek w takiej sytuacji.

#strazmiejska #wroclaw #oswiadczenie #mojkrajtakipiekny
aj_waj - Brawo! Od razu czuję się bezpieczniej. Jeszcze tłumaczenie, że jest czerwone...

źródło: comment_rkhf0NdDnnnCoJE2KZVCLtCvxcFsDwtX.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aj_waj: Przecież te światła tam są bez sensu. Na pewno wszyscy będą stali na baczność i patrzyli jak im tramwaj odjeżdża przed przejściem, do którego nie zbliża się żaden tramwaj. Strażaki wiejskie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@lookazh: Bo likwidacja durnych przepisów i tak nigdy nie przejdzie, o ile będą funkcjonowały na niekorzyść (finansową) państwa czy tam gminy. A tak konkretnie to oczywiście bardziej zależałoby mi na tym, aby to uregulować w mniej #!$%@? sposób, więc mój ból dupy jest dość ogólny. Aha, i te światła niedziałające prawidłowo.
  • Odpowiedz
@noekid: Dzięki za słuszną uwagę. Jeśli ktoś się orientuje w tamtej okolicy (czyli pewnie sporo Mirków), to wie, że najniebezpieczniej jest na przejściu na przystanek koło Mostu Grunwaldzkiego kilkaset metrów dalej. Już niejeden raz autobus musiał tam ostro wyhamować, bo piesi się pchali na czerwonym.
  • Odpowiedz
@lookazh: Ale łapali akurat wtedy, kiedy nic tam nie jechało, a za ten czas po prostu zaczęli wystawiać mandat. Byłem i widziałem. Tylko idiota wbiegłby prosto pod tramwaj, który właśnie miałby ruszyć.
  • Odpowiedz
@lookazh: W Anglii też mają obowiązek reagować. Nie robią tego, bo nie są #!$%@?. Słyszałeś o takiej funkcjonariuszce z SM we Wrocławiu, którą nazywają królową mandatów? Da mandat za wszystko, jak można to i #!$%@? osobę, która nie popełniła wykroczenia. Zgodnie z twoją logiką to nie powinniśmy strzelać do wrogiego żołnierza, bo tylko wykonuje rozkazy. Oni też to robią i robią to z całą świadomością. Większość z nich prezentuje ten
  • Odpowiedz
@lookazh: Ale nic, co faktycznie byłoby na tyle karygodne, żeby być traktowane jako złamanie prawa. Dla mnie sprawa na tym dopiero się zaczyna, a nie kończy, bo raczej nie mam mentalności niewolnika.
  • Odpowiedz
@lookazh: Idź pan z tym. Kiedyś też przeszedłem zamyślony na czerwonym. Policjant tylko mi pogroził palcem i powiedział żebym spieprzał. Jak Kopacz każe Ci oddać resztę twoich pieniędzy, bo tak każe prawo to oddasz, koniec kropka?
  • Odpowiedz