Wpis z mikrobloga

Mirki, jak mnie to #!$%@? to nawet nie macie pojęcia...

Ale od początku. Studiuje ZiIP na AGH, 2 rok here. Nie należę do piątkowiczów, jednak wielkich problemów też nigdy nie miałem ( może poza chemią ). Wiem, że po samych studiach osiągnę co najwyżej stanowisko na kasie w biedronce albo innych tesco, więc staram się działać w różnych organizacjach i zdobywać interesującą mnie wiedzę na własną rękę, robić jak najwięcej praktycznych rzeczy, a przedmioty, które mi nic nie dadzą olewać ciepłym moczem.

I teraz #!$%@? siedzę cały dzień ucząc się #!$%@? EKOLOGII, między innymi o procedurach postępowaniu z odpadami czy aspektach ekologicznych wykorzystanych w krakowskich podziemiach - NO SUPER TEMAT BULWO...
I żeby to było chociaż raz na egzamin to złego słowa bym nie powiedział, ale przez cały semestr na ten gównoprzedmiot musieliśmy zrobić filmik EKOLOGICZNY, prezentacje na 15 minut mówienia i napisać referat na 2500 słów. Mało tego! Jeszcze 2 razy kolos z wykładów i 2 razy kolos z ćwiczeń. Aha no i egzamin też jest podwójny - pisemny i ustny. No przecież #!$%@? człowieka może trafić.

Nie pozdrawiam

#gorzkiezale #studbaza #oswiadczenie
  • 7