Wpis z mikrobloga

Po wielu miesiącach ponownie zainstalowałam Tindera (chyba tylko po to, żeby przypomnieć sobie, dlaczego go skasowałam :D). Chyba jestem jedną z niewielu, która preferuję zwykłą zagajkę w formie słów "cześć" czy tak HEJTOWANEGO przez większość pytania "jak leci", niż wymyślnych wklejek na A4 (co chyba ma sprawić, że średnio rozgarnięta d--a ucieszy się, że ktoś się do niej tak rozpruł), idiotycznych pytań typu "czy pozwolisz się poznać", albo tych wszystkich kiepskich wstępów rodem z osiedla. Jak ma pójść to pójdzie nawet, jeśli zacznie się od bezwysiłkowego cześć


#tinder #niepopularnaopinia #oswiadczenie

#tinder #niepopularnaopinia
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials: ile osob srednio pisze na dzien/tydzien? Zastanawiam sie nad napisalenim takiego bota: zakladam profil laski 7/10, ktory odpisuje na wiadomosci zdaniem "hej, chetnie z Toba popisze jak skoncze grac w ". Zawsze jakis sposob na promowanie mojej gry mobilnej :D
  • Odpowiedz
@Aerials: ja nie mam bladego pojęcia o co chodzi z tymi zaczepkami w stylu pingwiny i kolana i inne pierdy które się tutaj wyczytuje. tym bardziej "protipy" typu nigdy nie zaczynaj "czesc" "hej" bo nikt sie nie odezwie - badz oryginalny.

brednie i już... a ludzie sie do tego stosuja
  • Odpowiedz