Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki, ale przypał. Jade właśnie #blablacar i samochód prowadzi dziewczyna, lekko otyła, ale bez przesady. Obok mnie siedzi koleś, który właśnie #!$%@?ł inbe - chciał wysłać sms do kumpla czy kogoś tam, a przez pomyłkę wysłał do laski prowadzącej auto. Nie znam treści sms, ale laska powiedziała tylko:
- ej, ale bez takich. Jak ci nie pasuje, możesz wysiąść i jechać z kim innym. I tłustą świnią nazywaj swoją matkę, nie mnie.

Siedzimy teraz w ciszy, laska klnie pod nosem, a koleś pali buraka. XD

#patologiazewsi mnie nie opuszcza xD
#coolstory #truestory #dziendobry
  • 74
  • Odpowiedz
Do wszystkich zainteresowanych: podróż zakończyła się bez spin. Kolega nie odzywał się całą drogę, ja coś tam zagadywałem i śmieszkowałem. Kolega zapłacił i wysiadł razem ze mną, jednak nie odezwał się do mnie ani słowem.

Moja najdziwniejsza podróż blablacarem, a jeździłem już z 50+ razy xD
  • Odpowiedz
@Septiusz: co do emigracyjnej cebuli, to wczoraj w odpowiedzi na mój przejazd na blabla napisał jakiś Seba z brytyjskiego numeru telefonu, że on MÓGŁBY ze mną jechać, jeśli wyjadę dwie godziny później, odbiorę go z lotniska no i przyjmę równowartość kwoty w funtach, bo on złotówek nie ma xD
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: cena jest okazyjna, i moge dorzucic rabat jak ktos jedzie w dwie strony albo mi sie ladnie pod autostrada ustawi, a nie jak chce zeby nadrobic 80km, wjechac w centrum miasta albo zabrac 2 duze walizki. Niemcy sie nie targuja a sa bardzo zadowoleni
  • Odpowiedz
@99881122: a ja nie rozumiem czemu ty masz ból dupy o to że ktoś sie targuje. Właśnie im się ma więcej kasy tym sie ją bardziej szanuje i jeśli mogą urwać choćby 10 zł to są 10 zł do przodu. Nie rozumiem tego lewackiego podejścia że ktoś ma płacić bez gadania bo on robił zagranico to ma z czego.
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: to nie jest kwestia szanowania kasy, tylko jako kierowca wszystkich odwiozę ekstra, tracę swój cenny czas, przy całonocnej jeździe każde 10 minut jest istotne, mają taniej niż jakimkolwiek środkiem transportu. Poza tym muszę znosić czyjeś humory i zachcianki. Poza tym koszty przejazdu samochodem są porównywalne z samolotem..
  • Odpowiedz