Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki, ale przypał. Jade właśnie #blablacar i samochód prowadzi dziewczyna, lekko otyła, ale bez przesady. Obok mnie siedzi koleś, który właśnie #!$%@?ł inbe - chciał wysłać sms do kumpla czy kogoś tam, a przez pomyłkę wysłał do laski prowadzącej auto. Nie znam treści sms, ale laska powiedziała tylko:
- ej, ale bez takich. Jak ci nie pasuje, możesz wysiąść i jechać z kim innym. I tłustą świnią nazywaj swoją matkę, nie mnie.

Siedzimy teraz w ciszy, laska klnie pod nosem, a koleś pali buraka. XD

#patologiazewsi mnie nie opuszcza xD
#coolstory #truestory #dziendobry
  • 74
  • Odpowiedz
@ludzik: Przeprosić?
Retoryka godna Ewy Kopacz. Zrób #!$%@?ę z premedytacją, a następnie przepraszaj za to. Przemyślałeś to?

Przypał i jedyne co może zrobić to wysiąść z samochodu, zawołać zwrot kasy minus opłata za część trasy którą przejechali jeśli mamy być skrupulatni.
  • Odpowiedz
Przeprosić?

Retoryka godna Ewy Kopacz. Zrób #!$%@?ę z premedytacją, a następnie przepraszaj za to. Przemyślałeś to?


@Skogyr: Jeśli nie zamierzał wysiadać i dojechać to tyle mu pozostaje. Co za logika..
  • Odpowiedz
@ludzik:
Niczego to nie zmienia. Przeprasza się za pomyłki, a nie działania z premedytacją.
Zaplanuj mord na kimś, a potem przepraszaj jego bliskich za to ;)
Jedyne logiczne zachowanie w takiej sytuacji to zrezygnowanie z dalszej wspólnej podróży.
Jak nie miał zamiaru wysiadać, to jest pipą, za błędy się płaci.
  • Odpowiedz
Niczego to nie zmienia. Przeprasza się za pomyłki, a nie działania z premedytacją.


@Skogyr: Jeśli masz w dupie ludzi to spoko. Mi byłoby zwyczajnie głupio, pomijając już że jestem daleki od takich określeń w stosunku do kogoś obcego kto nic złego mi nie zrobił.

nieprawda, facet miałby w dupie te opinie.


@thampel5: Zależy jakby to nazwać,nawet facet nazwany tłustym wieprzem by się raczej #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@StefaniukBatory: To jest właśnie #!$%@? w mirko. Zamiast zaplusować i sobie pogadać o sytuacji to będę teraz myślał czy koleś nie wymyślił prostej historyjki dla plusów. Aż dziw, że nikt nie wkleił jeszcze obrazka z "baitem".
  • Odpowiedz
mogl powiedziec, ze sprawdzal czujność grubej lochy. bo niby czemu korzysta z telefonu podczas jazdy wioząc ludzi, za których wzięła hajs.
  • Odpowiedz