Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki, ale przypał. Jade właśnie #blablacar i samochód prowadzi dziewczyna, lekko otyła, ale bez przesady. Obok mnie siedzi koleś, który właśnie #!$%@?ł inbe - chciał wysłać sms do kumpla czy kogoś tam, a przez pomyłkę wysłał do laski prowadzącej auto. Nie znam treści sms, ale laska powiedziała tylko:
- ej, ale bez takich. Jak ci nie pasuje, możesz wysiąść i jechać z kim innym. I tłustą świnią nazywaj swoją matkę, nie mnie.

Siedzimy teraz w ciszy, laska klnie pod nosem, a koleś pali buraka. XD

#patologiazewsi mnie nie opuszcza xD
#coolstory #truestory #dziendobry
  • 74
@LoginZajetyNiepoprawny: ja na blabla zazwyczaj robie za kierowce na 10-15 godzin i o pasazerach moglbym ksiazke napisac
przyklady:
1. koles ktoremu wiecznie zimno, ja w t-shircie, on w kurtce,
2. laska lvl35, ktora nie mogla trafic do swojego domu (ej no bo ja zawsze od innej strony wjezdzalam, a teraz jest ciemno i mgla), a mieszka w miejscowosci z 2 ulicami na krzyz
3. ludzie ktorzy chca aby z duzego miasta
@Septiusz: np. nie dosc ze cena jest nizsza niz wiekszosc ofert, to jak dzwoni to sie jeszcze targuje, jak nie pasuje to zawsze mogla jechac Sindbadem...
albo w Niemczech panuje zwyczaj odsprzedawania pracy wsrod kobiet sprzatajacych na czarno (czyli wiekszosc), jak zauwazylem ze to gorzej niz zydzi to babka tlumaczyla ze to jeszcze ze starych czasow jak nie mozna bylo legalnie... ale do ch*** czasy sie zmienily! i sie klocilismy ponad