Wpis z mikrobloga

@erbo Jako, że usunąłeś mój wpis to odpowiem ci tutaj - wstyd mi, że muszę się dowiadywać od TVNu kto w ogóle stoi za Kukizem!
Do wyborów parlamentarnych zostało ok. 120 dni, a ja nie wiem:
- Jaki program ma Kukiz
- Kto będzie na listach
- Kogo interes reprezentuje Kukiz

Naprawdę mierzi mnie ta taktyka uników Kukiza, który usprawiedliwia całkowitą tajemnicę (bądź niekompetencję) swojego ruchu absurdalnymi wymówkami. Czy tak powinien się zachowywać rozsądny i odpowiedzialny przywódca?

#kukiz #polityka #korwin #4konserwy #neuropa
  • 28
@kazelot91:
Gdy zapytasz Kukiza o program to odpowie ci, że dopiero go ogłosi/zaplanują go eksperci/program jest nie ważny ważna jest strategia.
Gdy zapytasz o to samo Korwina to powie ci jaki jest jego program!

Ludzie KORWINa są znani, a Kukizowcy to bezwładna masa która nawet nie wie jaki ruch reprezentuje. Na podstawie poglądów Korwina wiem jacy ludzie i jaki program będzie reprezentował. Na podstawie Kukiza nic nie mogę powiedzieć o jego
@Gert: Widzę, że humor z rana Ci dopisuje. Korwin ma konkretny pogląd na każdą kwestię. Partia KORWIN wprawdzie nie ma programu spisanego w formie dokumentu, ale nikt nie ma wątpliwości, że reprezentują skrajnie kapitalistyczno-wolnorynkową opcję. Zresztą, jakie znaczenie ma program? PIS ma program(kilkaset stron), PO ma program(również kilkaset stron) i co to zmienia? Ważne by wiedzieć w jaką stronę chce iść partia, w przypadku Korwina jest to wiadome, w przypadku Kukiza
i co to zmienia?


@kunajk: to, że gdy twoim zarzutem wobec kogoś jest brak programu, a popierasz partię, która tego programu nie ma, to jesteś hi-hi-hi-pokrytą.

Ważne by wiedzieć w jaką stronę chce iść partia

kukiz chce iść w stronę JOW. każdy wie więc piszesz bzdury colego
to, że gdy twoim zarzutem wobec kogoś jest brak programu, a popierasz partię, która tego programu nie ma, to jesteś hi-hi-hi-pokrytą.


@grzegorz-zielinski: Nigdzie nie napisałem, że zarzucam Kukizowi brak programu. Ale wiem o co Ci chodzi. Spieszę z wyjaśnieniem tego jakże trudnego paradoksu. Otóż jak do TV zostanie zaproszony dowolny przedstawiciel partii Korwin, a tematem będą emerytury, służba zdrowia, edukacja, zasiłki, narkotyki, dotowania buraków cukrowych - to wiadomo przed programem co
@grzegorz-zielinski: Aha czyli w JOW zawiera się program gospodarczy, rozwiązanie problemów z rozbuchanym państwem czy sporami światopoglądowymi. Ja sądziłem że to jednomandatowe okręgi wyborcze a to jakiś lek na cało zło i rozwiązanie wszystkich problemów. Od jutra zakładam partie z programem likwidacji pozwoleń na budowę - nikt mi nie zarzuci braku programu
@kunajk: nie rozumiem o co ci chodzi. sam piszesz:

Ważne by wiedzieć w jaką stronę chce iść partia, w przypadku Korwina jest to wiadome, w przypadku Kukiza nie.


a każdy wie, w jakim kierunku chce iść kukiz - "rozwalić system" na sile #!$%@? swego elektoratu i wprowadzić JOWy, a więc się mylisz. Dalej zaczynasz wymieniać jakieś pomniejsze bzdury, szkoda, że nie napisałeś co ze strzelaniem do górników i Hitlerem, bo zdanie
@grzegorz-zielinski: To nie ma nic wspólnego z bólem dupki kolego. Wyborcy chcieliby chyba wiedzieć na co głosują. Poczytaj wpisy na facebooku - oni pytają o ten program. Przecież miało być też jakieś oficjalne porozumienie z CAS

a każdy wie, w jakim kierunku chce iść kukiz - "rozwalić system" na sile #!$%@? swego elektoratu i wprowadzić JOWy....

Aha. Głosowanie w sejmie nt. podniesienia akcyzy. Partia Kukiza w połowie głosuje za w połowie
@ediz4:

Wyborcy

wpisy na facebooku


ale bądźmy poważni.

O program Kukiza w "mediach" społecznościowych, a szczególnie w komentarzach na fejsie Kukiza to pytają tylko i wyłącznie bóldupiące kuce głosujące na nieistniejącą partię bez programu.
Te same osoby, które spamowaniem "mediów" społecznościowych wykręciły oszałamiające 3,26% xd.

Przecież miało być też jakieś oficjalne porozumienie z CAS

no to jak będzie to chyba logicznym jest, że kuce zagłosują za realną wolnorynkową zmianą, a nie
@grzegorz-zielinski:

O program Kukiza w "mediach" społecznościowych to pytają tylko i wyłącznie bóldupiące kuce głosujące na nieistniejącą partię bez programu.Te same osoby, które spamowaniem "mediów" społecznościowych wykręciły oszałamiające 3,26% xd...

Aha czyli wyborców Kukiza nie interesuje jak to zrobi tylko sam fakt. Ok. To może obalić rząd zbrojnie, zostać dyktatorem, wprowadzić JOW-y i wszystko ok.

no to jak będzie to chyba logicznym jest, że kuce zagłosują za realną wolnorynkową zmianą, a
To może obalić rząd zbrojnie, zostać dyktatorem, wprowadzić JOW-y i wszystko ok.


@ediz4: przecież to jest plan Drużyn Korwina xd

Po co Kukiz wtedy chce tworzyć takie zaplecze skoro on nie potrzebuje programu gospodarczego bo JOW-y wszystko załatwią ?


nie wiem, nie siedzę kukizowi w głowie, ba, nawet na niego nie głosuję xd

to ogłaszali kilka dni temu

kilka dni


naprawdę ozjasz bot '1000 lat niezmiennych poglądów' nie umie stworzyć programu
a każdy wie, w jakim kierunku chce iść kukiz - "rozwalić system"


@grzegorz-zielinski: Wybacz, ale Samoobrona i Krzysztof Kononowicz także chcieli rozwalić system. Problemem jest, co proponują w zamian. Korwin ma jasno określoną wizję skrajnie kapitalistycznego państwa. W przypadku Kukiza on sam nie wie w jakiej Polsce się obudzimy po wprowadzeniu JOWów - prawdopodobnie w takiej samej jak dziś, tylko z innymi ludźmi przy korycie.
@grzegorz-zielinski:

przecież to jest plan Drużyn Korwina xd...

Tak, tak 14 letnie bojówki. Rozmawiajmy poważnie i odpowiadaj na argumenty.

naprawdę ozjasz bot '1000 lat niezmiennych poglądów' nie umie stworzyć programu w te 1000 lat a ty w ciągu kilku dni smarujesz takie rzeczy xd...

Przecież masz założenia programowe i UPR i KNP. Program się nie zmienia - słowa prezesa.
AhA. I jakbyś czytał to w programie CAS to raczej dużo bardziej wolnego rynku nie ma. Jest tylko uproszczenie podatków i przesunięcie ich ciężaru w inne rejony.


@ediz4:

Misją Centrum jest badanie gospodarki rynkowej i działanie na rzecz wolnego rynku zbudowanego na:


- fundamencie wolności i moralności;

- prywatnej własności;

- swobody umów w granicach prawa;

- ograniczonej ingerencji władz publicznych w gospodarkę;

- wolności słowa

- oraz działanie na rzecz
Przecież masz założenia programowe i UPR i KNP. Program się nie zmienia - słowa prezesa.


@ediz4: Ziew. Zmienia się, po co w takim razie zmieniał partię? Przecież liczył sie program partii, a nie Korwin. I co JKM miał na myśli kiedy mówił o tym, że chce przyjmować lewaków do partii - to chyba nie jest zgodne z programem KNP?

Propozycja była b, szczodra. Nowa partia, która miała być założona z trzech
@grzegorz-zielinski: Mnie nie interesuje że on ma 20 % to co on zamierza zrobić więc albo trollujesz albo źle Cię oceniłem. Nie cytuj jakiś rzeczy z kosmosu tylko wpis Gwiazdowskiego nt. programu. Jest to wszystko wypunktowane.

I może dlatego ludzie na niego głosują? Może to ich interesuje, a nie korwinizmy z zero dwa poparcia co jest tragedią jakąś?....

NO jeżeli tak to zobaczymy ile z tych osób zostanie. Ja sobie nie