Wpis z mikrobloga

@erbo Jako, że usunąłeś mój wpis to odpowiem ci tutaj - wstyd mi, że muszę się dowiadywać od TVNu kto w ogóle stoi za Kukizem!
Do wyborów parlamentarnych zostało ok. 120 dni, a ja nie wiem:
- Jaki program ma Kukiz
- Kto będzie na listach
- Kogo interes reprezentuje Kukiz

Naprawdę mierzi mnie ta taktyka uników Kukiza, który usprawiedliwia całkowitą tajemnicę (bądź niekompetencję) swojego ruchu absurdalnymi wymówkami. Czy tak powinien się zachowywać rozsądny i odpowiedzialny przywódca?

#kukiz #polityka #korwin #4konserwy #neuropa
  • 28
@ediz4: to ja już nic nie rozumiem - gwiazdowski jest spoko i jest główną twarzą wolnorynkowców na wykopie, dopóki nie współpracuje z kukisem? xd

rzeczy z kosmosu


misja CAS. no to są wolnorynkowi, czy tylko korwa może być? xd

Ja sobie nie wyobrażam zagłosować na kogoś kto nie żadnego planu oprócz JOW


i dlatego głosujesz na przegrywa 3,26%? rozsądnie xd
@grzegorz-zielinski: Jest spoko ale jego program mnie trochę zawiódł. Być może jest na okres przejściowy ale czytając go można dojść do wniosku że faktycznie podatki zamierza podnieść - będą tylko ukryte w innym miejscu.

misja CAS. no to są wolnorynkowi, czy tylko korwa może być? xd...

Był wrzucany program dedykowany Kukizowi. Zacznij się zachowywać normalnie a nie jak dziecko

i dlatego głosujesz na przegrywa 3,26%? rozsądnie xd...

Jeszcze się zastanawiam na
@ediz4: Nic - po prostu populizm obliczony na zdobycie większego elektoratu. I kuce same zarzucały Kukizowi, że przyjmuje osoby z różnych środowisk, a JKM także chciał to robić
@stjimmy: Tylko te osoby by musiały się zgodzić z linią partii. Sądzisz że Korwin nagle zrezygnowałby z likwidacji dochodowego bo przyjął kilka osób które się z tym nie zgadzają?
Kukiz tej linii nie ma opracowane.
@ediz4: Nie - po protu zarzucacie to samo Kukizowi, że nie da się pogodzić interesów różnych grup społecznych, kiedy chcieliście przyjmować osoby których interesy także będą nie do pogodzenia
@stjimmy: Jak to nie - Korwin to partia - jest konwent ustalają program i wspólnie za nim podążają. Komuś się nie podoba to odchodzi z partii. Podobnie jest w PO - są tam różne frakcje ale wspólnie się podpisują pod programem choć czasami zdażały się rozbieżności - choćby u Gowina swego czasu. U Kukiza jak sam mówi nie ma być to partia a ruch obywatelski, chce rozbić partiokrację. Czyli każdy poseł