Wpis z mikrobloga

#rozkminy popołudniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie zarówno do #niebieskiepaski jak i #rozowepaski. Mianowicie farbowanie #wlosy u facetów - tak czy nie?

Nie chodzi mi o dzieciaki czy członków subkultur, tylko "normalnych" dorosłych mężczyzn. I nie o jakieś drastyczne zmiany, typu włosy zielone czy wielokolorowe, albo np. z jasnego blondu na czarny. Ale sytuacja taka, że ktoś ma np. ciemny blond i chce mieć trochę ciemniejsze lub trochę jaśniejsze, mało widoczne, ale uważa że wtedy wygląda lepiej. Jaka jest Wasza opinia? Facet może mieć taką zachciankę, czy pedalstwo i ić stont?
  • 26
@kineczka1981: @melauryn:

Tak myślałem, że #rozowepaski będą bardziej na tak ;)

Przyznaję, chodzą mi po głowie takie myśli. Nie, nie jestem rudy ;) Mam właśnie taki jakiś ciemny blond, który po zamoczeniu zmienia się w... no nie wiem, sporo ciemniejszy odcień i uważam, że wtedy wyglądam dużo lepiej. Całe lata się z tym bujałem, ale bałem się reakcji otoczenia, a teraz jestem już duży i dojrzewam do różnych zmian ;)
@jamtojest: wszystko jest dla ludzi ;) ale później wkroczą odrosty. Wiem, że są jakieś naturalne metody przyciemniania włosów, chociaż sama nie mogę nic powiedzieć na ten temat, w ogóle pewnie nie powinnam się wypowiadać na ten temat (nie farbuję) i znikam zanim znajdą się specjaliści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@factoryoffaith: Łysienie mi raczej nie grozi, wszyscy w mojej rodzinie mieli gęste czupryny do śmierci, za to siwe ;) Co tym bardziej skazuje mnie prędzej czy później na farbowanie.

@melauryn: Właśnie z powodu odrostów się waham. Ale myślę, że jak by to był lekko przyciemniony kolor, to by nie było tak widoczne. I tak odcień mi się zmienia, jaśnieją od słońca, zimą ciemnieją, tak że pewnie nawet by nikt nie
@kineczka1981: Farba by była najpewniejsza, najlepiej zrobiona u fachowca, ale to wymaga właśnie przełamania tej bariery psychologicznej. Już i tak ją przełamałem, bo zawsze włosy po prostu mi rosły, podcinałem raz od wielkiego dzwonu i tak sobie były, nie wyobrażałem sobie żadnych zabiegów przy nich, a rok temu poszedłem do fryzjera, obciąłem się inaczej, zacząłem trochę układać na pastę i jestem zachwycony efektem :D Kiedyś bym powiedział, że pedalstwo i nigdy