Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #janusze #oswiadczeniezdupy

1. Bądź mną
2. Zorganizuj z miesięcznym wyprzedzeniem weekendowy wyjazd do domków na kajaki
3. Zbierz drużynę 14 osób
4. Wyłóż za domki żeby je zarezerwować
5. Trzy dni przed wyjazdem dowiedz się od 8 osób że jednak nie jadą, hehe.
7. Odkrycie, że 2/3 twoich przyjaciół to ostatnie #!$%@? - bezcenne. Za nieobecne osoby zapłać kartą MasterCard™
8. #brakprofitu

  • 25
@ryyyan:
To jest ten ból, ze zanim bym pozbierał to już by nie było czego rezerwować a miejscówka już nie raz sprawdzona.
@ateibok: @tigereg-bo-rucha-motzno: @kelly-nietwojasprawa:
Nigdy wcześniej nie było problemów, wielu to najlepsi przyjaciele z czasów szkolnych, znamy się po 15+ lat. Mam wrażenie że się popieprzyło gdy wyprowadziłem się do innego miasta. Nie muszą mnie oglądać na co dzień a spotkanie się wymaga minimum wysiłku to od
5. Trzy dni przed wyjazdem dowiedz się od 8 osób że jednak nie jadą, hehe.


@smk666: tak to już teraz będzie, takie mamy czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°) dla pocieszenia dodam, że jak ostatnio zapraszałem 13 osób na zabawę, to przyszły 4
@NieRozumiemIronii: Jakbym ludzi znał od lat to też pewnie bym nie wziął zaliczki. Nigdy w sumie nie biorę i zawsze jest spoko. Wśród bliskich znajomych to jest patologia, żeby im nie ufać. Jak jest ktoś komu zaufać nie można to się z ekipy wywala i tyle.
W gronie dalszych znajomych to inna bajka, ale jak znasz ludzi po kilkanaście lat? Wiem, że to częsta sprawa, ale jakoś nie umiem tego zaakceptować.