Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #janusze #oswiadczeniezdupy

1. Bądź mną
2. Zorganizuj z miesięcznym wyprzedzeniem weekendowy wyjazd do domków na kajaki
3. Zbierz drużynę 14 osób
4. Wyłóż za domki żeby je zarezerwować
5. Trzy dni przed wyjazdem dowiedz się od 8 osób że jednak nie jadą, hehe.
7. Odkrycie, że 2/3 twoich przyjaciół to ostatnie #!$%@? - bezcenne. Za nieobecne osoby zapłać kartą MasterCard™
8. #brakprofitu

  • 25
  • Odpowiedz
Oczywiście powiedziałem, że zajebiście ze muszę wyłożyć kasę teraz za nich, to nawet przepraszam nie usłyszałem.


@smk666: pisiont zaliczki. Kto nie jedzie, załatwia kogoś na swoje miejsce żeby odzyskać zaliczkę. Wdrożome, sprawdzone, potwierdzone nawet dermatologicznie <- skóra na dupie nie pęka ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@twardziel_psychopata:
@NieRozumiemIronii:
@neib1:
Nigdy nie było zbiórki przed akcją w tym towarzystwie i nigdy nie było problemów, więcej, żądanie kasy przed zawsze uchodziło za grube faux pas. Różnica była taka, że nie organizowałem ja, tylko inny kumpel. Po prostu ludzie zauważyli że akurat mi mogą wleźć na głowę i jak zobaczyli prognozę pogody to posypały się nagle przełożone egzaminy, szefowie odwołujący urlop i tesciowe nie mogące wziąć gówniaka pod
  • Odpowiedz
@smk666: jak mogles tak #!$%@? mechanika?!??!
Pewnie te pare zlotych ktore mogl zarobic a nie zarobil bo w kalendarzu zaznaczyl @smk666: mialo byc tymi kilkoma zlotymi ktore zostana mu na koniec miesiaca po oplaceniu zusu, podatku za pomieszczenia gospodarcze, prad, paliwo i wyplaty pracownikow. Moze za te pare zlotych chcial w weekend wyskoczyc na najtansze kajaki w wojewodztwie. Jak mogles?
  • Odpowiedz