Wpis z mikrobloga

@kavec: Znaczy umie jeszcze rysować. :D No i mam "wiedzę ogólną" dość rozwiniętą, na tyle że spokojnie zwykle odpowiadam na prawie wszystkie pytania z 1z10, oprócz muzyki i historii.

@koc_grzewczy: Nope. Mam tak wyniszczony organizm że jakakolwiek praca fizyczna odpada.
@koc_grzewczy: Szczerze mówiąc jeśli dostanę 900 na rękę to mi wystarczy. :P A nawet mniej w sumie. Rodzice dają mi pieniądze na utrzymanie się, ale nie chce na nich żerować i chciałabym sama płacić za mieszkanie. Za 900 mam już sprawdzony sposób przetrwania - 600 na mieszkanie, 300 na żarcie na miesiąc i daję radę.

@HannibalLannister: Wiesz, na start chciałam spytać mirków tak sobie. :D (kanapki umie robić)
@ZawszeWzburzony: No i co z tego? :D Jestem bo jestem. Usunęłam tamten bo literówka.

Lekkie postaci nie są aż tak dużym problemem, ja mam głównie problem w kontaktach osobistych i paru innych sferach życia.
A probowalas alko?


@ZawszeWzburzony: To chyba najgorszy na świecie 'sposób' radzenia sobie z zaburzeniami i problemami natury psychicznej. To właściwie nie jest sposób, bo nic nie rozwiązuje.

@Axoi: Myślałaś o programowaniu? Zapotrzebowanie jest obecnie tak duże, że biorą jak leci najczęściej.
@wolodia: na przelamanie pierwszych lodow, pokonanie chorobliwej niesmialosci jest ok (jesli kontrolujesz zeby sie nie uzaleznic). Nie wiem jak to jest w przypadku autyzmu, choc chetnie przeczytalbym o tym, nawet w postaci AMA :)