Wpis z mikrobloga

Ech...
Jak tu zacząć?
Jest niedziela 20:53 jak zaczynam pisać tego posta.
Mam 28 lat, mieszkam sam - mam dom po babci w Warszawie, mam dobra pracę, dobrze zarabiam, koncze studia mgr związane z IT, pół roku temu poznalalem fantastyczna dziewczynę, rodzice sa ze mnie dumni, wszystko ładnie idzie, a jednak czuje, że jestem bardzo samotny.
Czegoś ciągle mi brakuje... Nie wiem czego. Zwykle mam takie stany z powodu braku sexu (sic!). Nie wiem co że sobą zrobić. Czasami mam ochotę po prostu się zabić. A dlaczego? Bo mam uczucie, że wszystko robię źle i jestem do dupy. Ogólnie jestem kreatywny, potrafię zrobic coś z niczego, ale po pewnym czasie po prostu nie jestem z tego zadowolony.

Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

#gorzkiezale #samotnosc
  • 7
@Sordi: ogólnie w młodości byłem bardzo nieśmiały, z wiekiem jakoś to minęło, ale bardzo możliwe, że masz rację. Swego czasu chodzilem nansilownie i było spoko więc na obecna chwilę brzmi jak dobre rozwiązanie. Dziękuje

@Naciass: to jest strasznie dziwne. Po sexie mam uczucie, że mogę wszystko, ale jak jego brakuje jest źle. Z kobiecej strony jest tak samo? Moja dziewczyna teraz ma sesję i zakuwa ostro przez co ma chyba