Wpis z mikrobloga

ma dobry głos


@lazer: xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#!$%@?, wczoraj śpiewała na dniach białegostoku. Bez remasterki i playbacku jest tak #!$%@?, że ponad połowa osób obecnych na koncercie #!$%@?ła po paru minutach jak najdalej xDD
@lazer: a propos pomyłek gitarzystów... byłem raz na koncercie, gdzie podczas jednego utworu z dużą ilością mocnych bendów na najcieńszej strunie gitarzysta zerwał ją dwa razy xD wymieniał w czasie mniejszym niż 15 sekund :D
@Asenta:

W sobotę (20.06) na rynku wystąpi grupa Cochise z Pawłem Małaszyńskim w roli wokalisty, Łukasz Zagrobelny oraz Margaret. Początek koncertu na scenie pod Ratuszem o godz. 20.30.


Wpierw sprawdź, później sapaj. xD
@jaywalker: > Margaret była chyba równie szczęśliwa co jej fanki z podstawówki, które cierpliwie czekały na autografy blogerki modowej i utalentowanej kompozytorki i wokalistki.
co xD
czyli jednak mentalnie zatrzymałem się na podstawówce przeczuwałem to od jakiegoś czasu

swoją drogą #!$%@? ciekawe jak to jest grać dla tłumu dzieciaków z podstawówki xD trochę żeżuncja że trzeba tak skakać po scenie a dzieciaki na dole się cieszą i nie można nawet #!$%@?ąć
czyli jednak mentalnie zatrzymałem się na podstawówce przeczuwałem to od jakiegoś czasu


@lazer: Dlatego Mireczku wyciągam pomocną dłoń i odwodzę Cie od złego. xDD Cóż, jaki artysta taka widownia. xD Dzieci w gdańsku, dzieci w białymstoku xD
@jaywalker: ja i tak bym poszedł chętnie na koncert margaret xD jeśli ona gra dla takiej publiczności całe życie to bym chociaż zrobił fajne pogo żeby margaret się ucieszyła

i tak smak radości buja zajebiście
oddany fan margaret here od 20 minut nie docierają do mnie żadne argumenty