Wpis z mikrobloga

@krolikbartek: Socjalizm to tutaj dla większości synonim państwa dobrobytu czy socjaldemokracji, co przecież nie koliduje z wolnością gospodarczą. W tym rankingu taka Szwecja czy Finlanfia ma dobry wynik mimo bardzo niskiej punktacji za "goverment spending" czy wysokie podatki.
@donmuchito1992: Dzięki wolnemu rynkowi i rozwojowi MOGĄ sobie pozwolić na socjalizm. Ale gdyby na niego sobie nie pozwolili to na pewno rozwijaliby się szybciej, ale mniej "przyjaźnie dla ludzi".
Polska jako kraj rozwijający powinien mieć wolny rynek i mało socjalu. A w przyszłości dopiero pozwolić sobie na tak rozdmuchany socjal.
@donmuchito1992: No i? Wiesz że podatki a wolny rynek to dwie różne sprawy? Wolny rynek może istnieć i przy 90% obciążeniu podatkowym...
Doucz się.

Zresztą jak ktoś w dyskusji używa "xD" to nie wiem czemu ale od razu czuję że ktoś taki to zwykły debil. Zapewne się nie mylę i tym razem.

I moja pomyłka, Szwecja też do 1950 roku, potem zaczęli zmieniać i do 1970 jeszcze było ok, ale potem
@Loloman: nie wiem. Piszesz o niskich obciążeniach podatkowych jako jednym z argumentów, że w Szwecji był wolny rynek. Przy czym ja wskazuje, że to nie prawda.

Widzę argumenty się kończą to trzeba robić wycieczki osobiste.

Typowy prawak jests typowy