Wpis z mikrobloga

Dodawałem tu już kilka postów na temat mojego byłego już związku. Sprawa ciągnie sie 2 miesiące i ja nie wiem nadal o co chodzi.

Wiec dla tych którzy nie chcą czytać moich wcześniejszych postów szybki tl;dr; mojego związku.
Byliśmy razem 4 lata, wielka miłość. Zawsze była za mną, mocno zakochana. Ja jej nie okazywałem uczuć chociaż ja mocno kochałem i kocham. Były kłótnie po których doprowadzała mnie do wściekłości. Często się wyzywaliśmy, związek byl toksyczny. Często zrywałem. Zerwałem jeden raz za dużo i od tamtej pory nie jesteśmy razem. Kilka dni po całowała się z innym na imprezie i spotykają się do tej pory. Prosiłem i błagałem by wróciła ale nie chciała. Wyprowadziłem się.

Od tego momentu co jakiś czas zagadywała. Dawałem się nabrać by później i tak spotykała się z nim. Zawziąłem się i przespałem z inna, nie pomogło, ale przynajmniej nie utrzymywałem kontaktu przez tydzień.

Po tygodniu chyba pękła, ale sprawa nie jest tak oczywista. Dostaje SMS-y takie jak na załączonej fotce.

Powiedzcie mi #rozowepaski o co jej chodzi? Poszła do innego, spotyka się z nim, serce ja boli, zal jej ze miedzy nami się skończyło. Chciałaby żeby było jak kiedyś, mimo tego nic w tym kierunku nie robi. Spotkać się z nią nie chce bo już mnie zraniła. Zle jej jest, ale mimo tego woli zostać sama. Czy ja czegoś nie rozumiem? Jeśli byłoby mi źle bez dziewczyny, a ona by chciała ze mną być to wiadomo ze chciałbym do niej wrócić a nie oprawiać masochizm. Z drugiej strony nie chce tez ranić tamtego kolesia. To kto tu powinien być ważniejszy? Dla mnie zawsze ona była ważna, zawsze jej pomagałem i mogła na mnie liczyć mimo moich głupich zachowań.

Co siedzi w jej głowie takiego i czym ona się teraz kieruje? Ma dwóch frajerów, nie wiem kto jest większym. Pisze takie coś do mnie a później spotyka się z tamtym.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #boldupy
Pobierz Khoney - Dodawałem tu już kilka postów na temat mojego byłego już związku. Sprawa cią...
źródło: comment_J6DZaiWndFAZYwni3uup4QqvbTGC6MnZ.jpg
  • 100
@Khoney: Plusy przy dobrych odpowiedziach nic nie dadzą, tak więc dodam swoje 12 groszy ( #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Olej ciepłym moczem, zablokuj numer i nic nie odpowiadaj, będzie spam, pewnie będzie płacz, ale #!$%@? to. Stare dobre przysłowie mówi "Tego kwiatu jest pół światu". Czemu tak piszę? Nigdy w życiu nie zaufam po raz kolejny dziewczynie, która będąc podczas związku przelizała kogoś innego, sorry,
@Khoney: jesteś typową #!$%@?ą i gadki że jesteś już silny to tylko takie gadanie, bo ciągle jej odpisujesz i nie chcesz zablokować, tak naprawdę cały czas o niej myślisz i masz nadzieje że się jeszcze zejdziecie, śmiecham

@jodowanakaczornica: chyba się za dużo komedii romantycznych naoglądałaś, laska poleciała na innego bolca a ty wyskakujesz żeby próbowali bo szkoda tych 4 lat, typowa #logikarozowychpaskow
@jodowanakaczornica: laska sama nie wie czego chce, a gościu ma czekać na nią gdzie na końcu może się dowiedzieć że i tak nic z tego? normalny facet nie żyje sentymentami tylko idzie dalej i o poprzedniej zapomina, nie ma tu żadnej filozofii
@Jade: numeru nie będę blokował, informacja ze coś napisała i tak mi przyjdzie, to bezcelowe
@Jajcew: zerwanie kontaktu nie jest takie łatwe jak się mówi
@syjan1212: własnie ja już tez nie chce powrotu bo zbyt wiele się stało przez ten okres, zastanawia mnie czemu ona ciągle wypisuje. ona chyba tez nie chce powrotu, po prostu pisze ze jej ciężko, ale skoro jej ciężko to czemu nie chce wrocic?

ja
@thewickerman88: na początku wszystkie są normalne. o mojej tez tak myślałem. nie rozumiem jak mogła zaprzepaścić 4 lata wspólnych chwil, przeżyć, wycieczek, koncertów, imprez, spacerów, wspólnego picia, spania, wakacji, wspólnych nocy i poranków, wspólnych heheszkow dla kogoś innego.