Wpis z mikrobloga

W związku też można się rozwijać i dobrze bawić

Gadasz jak kobieta


@oruniak: Popatrz na związek który dzieli tą samą pasję, ja tego nie doświadczyłem, ale obserwuję i wiem, że można.

Różnica jest taka, że wydaje je kiedy mi się podoba, a nie kiedy wypada lub padają jakieś niewerbalne sugestie, że jedziemy na wycieczkę nad rzeczkę.


A to już powinno zależeć od Ciebie jak wydajesz swoje własne pieniądze, nie ważne czy
@oruniak: Pół roku jprd, bądź samemu wiele lat to zmienisz zdanie.

Ocenianie bycia samemu po pół roku samotności to jak mówienie ,,Od trzech godzin nic nie jadłem i lekko burczy mi w brzuchu. Heh, przecież bycie głodnym wcale nie jest takie złe, nie wiem co temu żulowi pod blokiem odwaliło, ze tak lezy na ziemi i nie moze wstać bo głodny i nie ma siły, lol''.
@oruniak: 4 letnie #tfwnogf i nadal brak ochoty na związek. Wszystkie pozytywne strony związku można outsourceingować. Znaleźć sobie jakieś koleżaneczki, do których możesz się czasami poprzytulać i pomacać oraz znaleźć sposób na kobiety do #seksy, albo przez internet albo na imprezach. Generalnie polecam ten styl życia, bo wytrzymać z tymi roszczeniowymi i rozwydrzonymi kobietami dzisiejszych czasów to nie idzie
@oruniak: jeden z eksperymentów naukowców. Polecam.
7. Do szczęścia trzeba nam tylko jednego
Harvard Grant to jedno z najdłużej trwających badań w historii psychologii. Zajęło ono 75 lat i objęło 268 studentów Harvardu, których regularnie badano prawie całe życie. Badacze zbierali informacje o różnych aspektach ich życia. Na podstawie tych badań doszli do jednej konkluzji. W życiu liczy się tylko miłość. Przynajmniej jeśli chodzi o długotrwałe szczęście i satysfakcję z życia.