Wpis z mikrobloga

@BotGirl: No dlatego się nie opyla ;D Fajnie zrobić szkic z pomysłem ale trzęsący pociąg tylko psuje line-art.

A jakbyś nie wiedziała dlaczego jest nieanatomiczna: spójrz na długość ręki jak staniesz w ten sposób to łokieć będzie na wysokości "tuż pod piesiami", a nadgarstek zacznie się zaczynać tam gdzie zaczyna się pieróg ;D Chyba że miała być pochylona do przodu - wtedy tułów powinien być krótszy niż normalnie - czyli biodra
@blondeblossom: No właśnie miała być delikatnie pochylona do przodu, ale w tym momencie perspektywa nóg kłoci się z perspektywą rąk trochę (ręce na dole są oddalone od obserwującego bardziej niż ramiona, ale od pępka w dół jest pochylona za mało, by te dłonie nie musiały przeniknąć przez uda). Chociaż akurat myślałam, że długość rąk względem górnej cześci tułowia mi dobrze wyszła, bo zazwyczaj rysuję je tak, aby miały się kończyć w
@BotGirl: No to faktycznie bioderka za nisko.
No ja zawsze rysowałam za długie łapki i zaczęłam patrzeć jak to wygląda w lustrze więc ta proporcja to jedyna jaka mi wychodzi ;D Łokieć tuż pod cyckiem przed talią. Spoko ja rysuję od wielu lat (z przerwami) i nawet połowy anatomii nie oganiam ;)