Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu na mirko jadą po PO i piszą że #korwin czy #pis super. Jak ja to wiedzę: za rządów platformy zacząłem zarabiać konkretne pieniądze dzięki dotacjom z UE, miałem możliwość wyjazdu zagranicę żeby zarobić pieniądze na start. Moja kuzynka która żyła w biedzie dostaje co roku z pomocy socjalnej węgiel i większy zasiłek na dzieci. Prawda jest taka że platforma obywatelska popchnęła nas naprzód w stronę europy. Nie widać już takiej dyskryminacji mniejszości, mówi się nawet o zalegalizowaniu związków homoseksualnych i lepszych możliwościach dla rozwoju obcych kultur. PiS to zaścianek i blokada w rozwoju wielokulturowej nowoczesnej Polski.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #takaprawda
  • 35
mówi się nawet o zalegalizowaniu związków homoseksualnych i lepszych możliwościach dla rozwoju obcych kultur


@dozownik_celkowy: Z tego najbardziej się uśmiałem. "Mówi się". Ludzie mi mówią, że PiS to zaścianek i na pewno nie zalegalizuje związków partnerskich, itp. A PO o tym mówi! Więc głosujmy na PO. To nic, że od ośmiu lat jeszcze tego nie wprowadzili, ale MÓWIO o tym!