Wpis z mikrobloga

Kupuje ktoś golda za sms? Czemu zamiast z kasy, którą mam na komórce, koszt za sms doliczyli mi do faktury? Nigdzie nie pisało, że ten sms dla orange, t-mobile działają inaczej.

#wot
  • 8
@Jestem_Tutaj: Dobrze zdawałem sobie sprawę z tego, że mi doliczą do faktury, ale zawsze był ten 1% szansy na pomyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wnerwia mnie trochę to, że nie jest konkretnie napisane, że inaczej to naliczają, bo sms wysłałem tylko dlatego, bo prawie 100 zł mi zalegało na komórce.
@FireDash: @Jestem_Tutaj: pamiętam jak kiedyś grałem w jedno MMO, był tam koleś który nic nie potrafił osiągnąć w grze, aż tu nagle przychodzi z topowym EQ, okazało się że wysłał SMS na złoto w grze a że mu nie zabrało pieniędzy z konta to uznał ze będzie tak oszukiwał operatora, kupował itemy za SMSy... po 2 tygodniach przestał grac... okazało się że wysłał SMSów za 8tys złotych... na fakturze nie
@Ponczo88: Według mnie to to nie jest uczciwe. Nigdzie nie jest napisane, że to jest innego typu sms jeśli chodzi o płatność. Nie po to wysyłam sms, żeby płacić kasą z konta bankowego.