Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje małej pomocy prawnej (?)
Opiszę sytuację - wracając dziś busem do domu miałem nieprzyjemność podróży z grupą z jakimś frajerem 20+ lat, zajmującym miejsce z po środku aotubusu. Jeszcze pucybut ustąpił swoje miejsce starszej pani, co koniec końców było słabe. Od początku trasy stał i się gapił na mnie i moich kolegów ze szkoły, gdy słuchaliśmy sobie Gang Albanii. Z kumplami ze szkolnej ławy rozmawialiśmy na temat siłowni, podśmiewaliśmy się również do swojego kumpla siedzącego dalej. W połowie trasy uwagę zwróciła nam uwagę młody #rozowypasek (gdzieś lvl 17). I oto wymiana zdań:
(R)óżowy: Mozecie trochę ściszyć tę muzykę albo puścic sobie na słuchawkach?
(J)a: Bo co?
R: Bo nie każdy chce jej słuchać i nie każdemu się podoba.
J: To sobie włącz swoją na słuchawkach albo się przesiądź do przodu.
No i tutaj wtrąciłem się ten koleszka co wspominałem;
On: Może trochę zmienisz ton?
J: Bo co?
On: Bo ci #!$%@?.
I w tym momencie parsknąłem śmiechem a muzyke wyłączliśmy i gadamy dalej. A ten koleszka, podleciał do nas i #!$%@?ł mi gonga w ryj, potem drugiego. Ja oszołomiony, koledzy mówili że to trafi na policje. I mam do was pytanie, mam świadków - kolegów oraz kamery z autobusu. Myślicie że jak zgłoszę to na policje to ten koleś poniesie konsekwencje? Ile lat może dostać za pobicie?
#pomocy #prawo #patologiazewsi #bekazpodludzi i w sumie ta sytuacja to troche #heheszki #pdk
  • 43
  • Odpowiedz
@Raziel600: XDDD założyłeś mu upokarzające konto na naszej klasie? ale bandzior z Ciebie, w sumie nie dziwie się że Ci pocisnął jak z piwnicy nie wychodzisz, tylko z 2 razy na rok.
  • Odpowiedz
@pakoz: Za słabo dostałeś. Taki gangus z Ciebie że muzyki patologicznej słuchasz nie szanując innych a jak Cię kara za to spotka to chcesz się skarżyć? Przejedź się jeszcze raz tą samą trasą i zrób to samo - może tym razem gong będzie lepszy i poukłada Ci się lepiej w głowie.
  • Odpowiedz
@Gladius71: @lubielizacosy: Ja nie rozrabiam na mieście, szyb nie wybijam. A on trafi do pierdla albo przynajmniej dostanie zawiasy - w najgorszym wypadku zawiasy, bo ojciec jest bogaty i ma dobrego prawnika. A potem powodzenia w szukaniu pracy itd. jak w aktach będzie miał pobicie nieletniego :).
  • Odpowiedz
@pakoz: "Jeszcze pucybut ustąpił swoje miejsce starszej pani, co koniec końców było słabe." Możesz wyjaśnić dlaczego słabe?

I dlaczego męczyłeś ludzi w miejscu publicznym muzyką?

  • Odpowiedz
@pakoz: Jak skarżysz się na Policji i tatusiowi to jeszcze pani w klasie powiedz. Może temu co Ci wypłacił strzała uwagę wpisze i nakrzyczy na niego. Jesteś frajerem tylko to do Ciebie nie dociera.
  • Odpowiedz
@pakoz: nie pobicie, a co najwyżej naruszenie nietykalności cielesnej - postępowanie cywilne.
I wg mnie kultura na pierwszym miejscu, autobus publiczny więc i zachowanie winno być dostosowane do ogółu ludzi a nie grupy
  • Odpowiedz
@pakoz: lap plusa ode mnie bo mnie rozśmieszyłeś. Facet może nie wytrzymał, bo co chwilę ktoś drze mordę do telefonu, a tu jeszcze Gang Albanii, rozumiem, że gusta etc. ale taka muzyka naprawdę może wkurzyć, coś jak Cygan z akordeonem w tramwaju.
  • Odpowiedz