Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak jest, że jeśli jakiś typek puszcza głośno muzykę z komórki w tramwaju, autobusie, parku, podczas pokonywania odległości chodnikiem, czy gdziekolwiek indziej, to zawsze jest to #!$%@? muzyka, którą najczęściej często nawet muzyką nazwać? Jeszcze nigdy w takich okolicznościach nie usłyszałem czegoś naprawdę dobrego XD

#pytanie #muzyka #oswiadczenie #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Pobierz pogop - Dlaczego tak jest, że jeśli jakiś typek puszcza głośno muzykę z komórki w tra...
źródło: comment_8jpTTo4irspnxnJ19GXYWxyxz1lWQNby.jpg
  • 24
@pogop:

Jeszcze nigdy w takich okolicznościach nie usłyszałem czegoś naprawdę dobrego

Nie słyszałeś, bo masz inny gust. Nie istnieje coś takiego jak coś naprawdę dobrego, bo dla słuchacza dobry jest hip-hop, dla ciebie rock czy jakieś plumkanie, za co Bogusław Kaczyński może uważać ciebie za podludzia słuchającego jakiegoś gówna. Nawet muzyka operowa nie musi być wcale dobra. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna skala dobrości muzyki. Każdy ma swoją indywidualną, ewentualnie
@pogop: to prawda, że najczęściej jakiegoś hiphopu Sebki słuchają przez głośniczek komórki, ale za to innych gatunków bardzo często słuchają głusi na słuchawkach. Zdarzyło mi się parę razy jechać z metalami słuchajacymi tak głośno, że spod ich słuchawek było słychać na cały wagon tramwaju w ruchu, z laskami słuchającymi jakiegoś popu też tak głośno, że słyszałem sam sobie musiałem zakładać własne słuchawki żeby nie słyszeć muzyki z ich słuchawek i nie