Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie jest wasze najstarsze wspomnienie? Ja pamiętam taki jeden krótki moment, jak siedzę na łódce z rodzicami, mama mnie przytula żebym nie wypadła, tata gdzies tam wiosłuje, pamiętam słońce i lekki wiatr. Wspomnienie dosłownie kilka sekund. Najlepsze, że mam zdjęcie z tego wypadu z rodzicami i jestem taki mały pyrpeć, że ledwo od ziemi odrośnięty ;)

#pytanie #dzieci #wspomnienia
  • 30
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: jak mama mnie poprosiła żebym jej przyniosła papierosy z domu, idę z nimi i się pochyiłam żeby coś podnieść czy coś i wypadły mi papierosy z paczki wszystkie kury i kaczki przypiegły do mnie i w dziub te fajki i uciekaja lol xD
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: jak miałem trzy lata stanąłem twarzą w stronę betonowego płotu i pomyślałem. "Mam 3 lata, niby tak mało ale jednak duzo." i uznałem to za tak głęboką mysl ze postanowiłem zapamietać co udało mi sie do tej pory. Brzmi śmiesznie ale chodziło mi o to ze 3 to niby taka mała liczba ale jak sięgałem pamięcią wstecz to wydawało mi sie ze te 3 lata to wieczność.
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: Pamietam sytuacje, jak miałam może ze 2 lata i moja mama przewijała brata bobasa, była burza a ja uparłam sie, ze "poczytam" mu książkę przy świeczkach. Wzięłam z półki taką z żółtą okładką, bo była najładniejsza i zaczęłam coś tam sobie mowić. Nagle babcia zaczęła sie ze mnie śmiać, bo trzymałam ja do góry nogami :D
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: nie będziesz jedyną, ogólnie jakiś czas temu opowiedziałem o tym mamie to też była w szoku ponieważ wszystko się zgadzało, nawet kształt wanienki metalowej. W tym okresie mama przebywała ze mną u dziadków, to było lato i u nich właśnie taka wanienka była. Pamiętam za dużo szczegółów, a nikt mi wcześniej takich historii nie opowiadał więc wątpię aby to było wszczepione wspomnienie. Co ciekawe to następną rzeczą, którą pamiętam to
  • Odpowiedz