Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie jest wasze najstarsze wspomnienie? Ja pamiętam taki jeden krótki moment, jak siedzę na łódce z rodzicami, mama mnie przytula żebym nie wypadła, tata gdzies tam wiosłuje, pamiętam słońce i lekki wiatr. Wspomnienie dosłownie kilka sekund. Najlepsze, że mam zdjęcie z tego wypadu z rodzicami i jestem taki mały pyrpeć, że ledwo od ziemi odrośnięty ;)

#pytanie #dzieci #wspomnienia
  • 30
@CzerwononosyRenifer: Pierwszy albo drugi w życiu wyjazd nad rzekę, wyjście na grzyby, jazda pociągiem i zjazd z jakiejś gigantycznej zjeżdżalni a no i jeszcze jak wrzuciłem kota do wapna, żeby był biały - wszystko to z wieku 3 lub 4 lat.
@CzerwononosyRenifer: o boze mialam podobną sytuacje! :D przyjechala do mnie kolezanka i mama mi dala pieniazki zebysmy sobie na lody poszly. Poszlysmy, wrocilysmy i kolezanka zobaczyla kota. Zaczela za nim biec z tym lodem az w koncu jej upadl. Udawalam ze spoko luz nic sie nie dzieje a wieczorem plakalam bo lody takie drogie a ta idiotka go wywalila i pieniadze w bloto xd pare dni mi to spokoju nie dawalo
@x-odus: przypomnialo mi sie :D 3-4 lvl jechalam z rodzicami do Wroclawia pociagiem i pociag stanal i tak stalismy pare minut i balam sie ze cos sie popsulo.
I jeszcze jedno z tego samego czasu:
Bylam z rodzicami w zoo i tak biegalam ze sie wywalilam i zdarlam cale kolana. W tym zoo byly kozy i zobaczyly, ze jestem smutna i mnie lizały po kolankach XD