Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie jest wasze najstarsze wspomnienie? Ja pamiętam taki jeden krótki moment, jak siedzę na łódce z rodzicami, mama mnie przytula żebym nie wypadła, tata gdzies tam wiosłuje, pamiętam słońce i lekki wiatr. Wspomnienie dosłownie kilka sekund. Najlepsze, że mam zdjęcie z tego wypadu z rodzicami i jestem taki mały pyrpeć, że ledwo od ziemi odrośnięty ;)

#pytanie #dzieci #wspomnienia
  • 30
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: Gdy miałam dwa latka. Nie pamiętam dokładnie calej sytuacji tylko towarzyszące jej uczucia. Lekkie zdenerwowanie, że mój brat nie rozumie jak proszę go po swojemu, by bawił się ze mną samochodzikiem na sznurku. Uwielbiam to sobie przypomniać :)
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: Pierwszy albo drugi w życiu wyjazd nad rzekę, wyjście na grzyby, jazda pociągiem i zjazd z jakiejś gigantycznej zjeżdżalni a no i jeszcze jak wrzuciłem kota do wapna, żeby był biały - wszystko to z wieku 3 lub 4 lat.
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: o boze mialam podobną sytuacje! :D przyjechala do mnie kolezanka i mama mi dala pieniazki zebysmy sobie na lody poszly. Poszlysmy, wrocilysmy i kolezanka zobaczyla kota. Zaczela za nim biec z tym lodem az w koncu jej upadl. Udawalam ze spoko luz nic sie nie dzieje a wieczorem plakalam bo lody takie drogie a ta idiotka go wywalila i pieniadze w bloto xd pare dni mi to spokoju nie dawalo
  • Odpowiedz
@x-odus: przypomnialo mi sie :D 3-4 lvl jechalam z rodzicami do Wroclawia pociagiem i pociag stanal i tak stalismy pare minut i balam sie ze cos sie popsulo.
I jeszcze jedno z tego samego czasu:
Bylam z rodzicami w zoo i tak biegalam ze sie wywalilam i zdarlam cale kolana. W tym zoo byly kozy i zobaczyly, ze jestem smutna i mnie lizały po kolankach XD
  • Odpowiedz