Wpis z mikrobloga

Co ten wykop ze mną zrobił. Kiedyś taki postępowy lewak byłem (czasy gimbazy i szkoły średniej - to wiele tłumaczy :P) a teraz gdy przyszło mi oglądać pierwszy odcinek Sense8, nowej produkcji rodzeństwa(!) Wachowskich, dostaje reakcji alergicznej przez absurdalną ilości homopropagadny i LGBT na minutę. Chyba sobie daruję choć ponoć serial dobry.
#gorzkiezale #neuropa #4konserwy #seriale #sense8
źródło: comment_nMYcQTLHUXViCf019L768Jw7WZ7qsErp.jpg
  • 5
@Sangreal: Też tak miałem, ale warto z tym walczyć. Jak już widzisz niebezpieczne zbliżenie Lito i Hernando to przewijaj, dużo nie stracisz. A rzucać całego serialu imo nie warto, bo całość jest dobra. Warto się męczyć do 7 odcinka, bo potem jest bardzo fajnie i ocena 12 odcinków jest z reguły pozytywna, a do się sam męczyłem.
@Sangreal: ogólnie to w pierwszych dwu odcinkach trochę za dużo tego LGBT było dla dobra serialu.


Potem to zelżało i powinieneś wyłapać momenty w którym będzie vaginosceptyczny homosex i przewinąć zanim ci się jakaś krzywda stanie.

A tak w sumie to @Deykun ma rację i w serialu jest strasznie dużo seksu, łatwiej zobaczyć bohatera przed/po/w trakcie stosunku niż jak cokolwiek je. Taki urok ( ͡° ͜ʖ ͡°)