Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać całą moją rodzinę #!$%@?ło i przeszła na wegetarianizm. Oczywiście #!$%@? nawet kabanosa mi nie kupili bo oni teraz wege dieta i odchudzanie a mnie mają w dupie.
Jem teraz jakąś wyrzyganą kule z kaszy która jest kwaśna jak psi #!$%@?. Zwyczajnie nie dobra. Jak jutro nie #!$%@?ę steka to im zjem kota i się skończy wege pajacowanie.
#jedzenie #wegetarianizm #gorzkiezale
Pobierz m.....p - #!$%@? mać całą moją rodzinę #!$%@?ło i przeszła na wegetarianizm. Oczywiśc...
źródło: comment_cF39FwB7uXxVLsana3fvtdpuCk0WQKH2.jpg
  • 63
@arcywow: nie nie namawiają, ale po prostu przestali kupować mięso o czym się dowiedziałem dopiero dzisiaj o 21. @oxygenium92ver-2: @pan_welniak: ze sklepów mam w okolicy o tej porze tylko stacje i to bez hot dogów ;/
@AvantaR: zaproponowali to skorzystałem z braku laku innej opcji. Zresztą akurat robili sobie a ja byłem po pracy i akuratnie się wstrzeliłem w czas więc nie widziałem sensu robić sobie drugiego posiłku
@AvantaR: Dzisiaj jakiś dzień jęczenia, że sobie normalnie pojęczyć nie można bo się trafia jakiś gość co jęczy ze ja jęcze? Trochę dystansu człowieku. Płakać z tego powodu nie zamierzam. Mirko to nie jest zbytnio poważne miejsce. Ogólnie to mam prawo się podzielić swoimi feelsami tylko jak mi pies umrze? Nie robię z tego żadnego dramatu. Moim zdaniem to ty sądzisz, że robię jakiś dramat z tego a ja sobie po