Wpis z mikrobloga

Jestem samotna.
Wszyscy dookoła sparowani. Albo zaczynają nowe związki, albo trwają w starych. Tylko mnie jakoś się ta miłość nie trzyma. Kiedyś myślałam, że to ok być singlem, mam przecież tyle wolności, nikt mi niczego nie zabrania, mogę iść gdzie chcę, wrócić kiedy chcę. Tylko co z tego jak po powrocie boli serce, boli tak, że nie da się spać. Moje łóżko już tak długo jest puste. Czasami by się chciało by ktoś przytulił, pogłaskał, pocałował.
Ale nie ma.
Mój ostatni związek tak mi wszystko #!$%@?ł, że chyba już nie potrafię stworzyć żadnej relacji. I tak od dwóch lat. Randki po których choćby wielu chciało się ze mną spotykać to ja nagle stwierdzam, że nie chcę, nie ufam.
Jak sobie z tym poradzić? Jak samą siebie przekonać do tego, że być może warto jest z kimś być?
Pomóżcie bo już sama nie wiem co ze sobą zrobić.
#feels #gorzkiezale #zwiazki #przegryw
  • 57
@polimerabelka: Skoro piszesz że "choćby wielu chciało się ze mną spotykać to ja nagle stwierdzam, że nie chcę, nie ufam. " to znaczy że masz uraz wywołany poprzednim związkiem. Bez wiedzy o nim nikt ci nic konkretnego nie napisze ;d
@DziadekAlzheimer: U kobiet to częściowo instynkt stadny. Jedna ma, druga zadrości i tak dalej:P Miałem taką sytuacje w pracy. 3 różowe lvl 28-30. Żadna dzieci nie chce bo problem, ni #!$%@? never. Jedna zaszła. za kilka miesięcy druga. Po niecałym roku tzrecia która najgłośniej krzyczała, że dzieci niet. Teraz mają powód do spotukania się po robocie na ploty i chwaleniem się gówniakami. Czasem po rpstu ktos sie z tego wyłamuje i
@Sheppard25: ja nie wiem co wy z tym wygladem kazdy ma przeciez inny gust. Wydaje mi się, ze na wyglad gwiazdy z tv i kase to leca nastolatki lub puste kobiety. Oczywiscie, ze ja tez patrze na wyglad ale to nie jest czynnik decydujacy czy mężczyzna mi sie podoba. Mezczyzna z wygladu 10/10 zero charakteru nie ma u mnie szans. Mezczyzna 4/10 a charakter 9/10 juz tak.moj niebieski średnio mi sie
@nederlandka: pewnie dlatego że wszystkie dziewczyny jakie mijam (mając 23 lata i studiując trochę się ich minęło w życiu) odwracają się na mój widok :) Ja sobie dałem jeszcze +1 do oceny żeby się zmotywować, więc chyba nie tak nisko ;]