Wpis z mikrobloga

@jabadabadupka: mnie za to naszła rozkmina jak w ogóle takie sieci komórkowe, w których internet jest drogi mają prawo jeszcze funkcjonować w tych czasach :D Nie wyobrażam sobie teraz za bardzo wychodzenia z domu bez dostępu do neta przez cały czas. Doładowuje sobie za 30 zł i na miesiąc mam 1 gb neta, co mi całkowicie wystarcza, tym bardziej że YT za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuDwaKa: Play Redbull Mobile na kartę. 30 zł doładowanie, w ramach tego doładowania 1gb neta, bez potrzeby kupowania pakietu. Darmowy Youtube. A pakiet też jest, gdyby nie starczyło, 10 zł za 1gb. Kiedy się skończy to nie zabiera kasy z konta, tylko po prostu net jest dużo wolniejszy, tak że właściwie nie da się z niego korzystać, ale odpada opcja przypadkowego włączenia sobie neta i stracenia przez to mnóstwa kasy z
@kha_zix: mam kartę za 5 zeta z play, jakiś czas temu kupiłam, niestety nie mogę mieć żadnych pakietów itp na internet.(Pytałam w play) Mam jedynie darmowe rozmowy w play. Próbowałam wpisywać różne kody na przejście do innej oferty, ale nicz mi nie działa :< A numeru nowego nie chcę :<