Wpis z mikrobloga

Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, on – student medycyny z tej samej uczelni. Choć w tajemnicy ten związek utrzymywany był bardzo długo, dziennikarzy Faktu ustalili, kim jest chłopak Kingi Dudy. Mało tego. Podpatrzyli, jak bardzo ci młodzi się kochają. Plusujecie Kingę dalej?
#bojowkakingidudy #kingaduda
Mdzej - Już wiemy kim jest chłopak Kingi. Ona – studentka prawa na Uniwersytecie Jagi...

źródło: comment_pFfigx5ZyO7jFWTrp28zU0UQo8u2QRKh.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mdzej: Szczerze to chyba nie chciałbym dziewczyny, która chciałaby z pobudek światopoglądowych utrzymywać dziewictwo do ślubu, a niestety wiele wskazuje że Kinga Duda taka jest. Co mi po ładnej dziewczynie, skoro nawet nie możesz się z nią normalnie przespać?
  • Odpowiedz
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ludzie podwijający spodnie w ten sposób golą także nogi, a to z kolei wskazuje na duże prawdopodobieństwo golenia p---y.

  • Odpowiedz
rozumiem, że według waszego rozumowania lepiej być wieszakiem, który nie potrafi się ubrać niż wieszakiem, który wie jak dopasować ubranie do swojego wyglądu? niestety spierdoksy, to on sobie wesoło rucha córę prezydenta, wam pozostaje chodzić w bluzie z croppa i narzekać na zniewieścienie mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sugerowanie że jak nikt nie widzi to nie p------ą się jak króliczki. Spójrz na różne oazy i inne spędy katolskie.


@ZbrodniarzWojenny: Mam znajomego, wierzącego, mocno praktykującego. Jestem praktycznie pewien że on, mimo dobrego wyglądu, powodzenia u dziewczyn i 24 lat nigdy nie uprawiał seksu. Więc są takie przypadki, założyłem że Kinga Duda nie jest hipokrytką. Dodatkowo potwierdza to postawa - założone ręce, bezpieczny dystans, buziak w policzek.
  • Odpowiedz
@Mdzej: współczuje kolesiowi. Ten to musi mieć dopiero presję i stres jak kiedyś przyjdzie do niej do domu "poznać" rodziców xD No i wszędobylscy reporterzy szukający sensacji na każdym kroku
  • Odpowiedz
@worldmaster: czegokolwiek by nie zalozyl, to by go jakos sklasyfikowali. Mialby wieksza lape - dres k--s tepak, mala lapa - chudy hipster j----y zaczes na bok, rurki - pedal, krotkie luzne gacie - niepowazny gimbus.

Spoko, wykopki zawsze cos znajda, oni zawsze beda lepsi ;)
  • Odpowiedz
@Mdzej: Taka sensacja, że ja nie wiem. Dziewczyna ma chłopaka. Wooow. Najbardziej słabe jest to, że fakt podał jego nazwisko pod zdjęciem.
  • Odpowiedz