Wpis z mikrobloga

@marthamaurice: zastanawiałem się nad tą kwestią i właśnie myślę, że wiele kobiet ścina włosy, żeby pokazać swoją niezależność od konwenansów i chyba to jakiś ich podświadomy komunikat dla reszty ludzi, że czują się piękne i pewne swojej kobiecości, niezależnie od tego jak wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seba-kowal: niektórym kobietom pasuje. Ja się czuję źle z włosami krótszymi niż do ramion- kiedyś je ścięłam właśnie do tej długości i czułam, jakby wyparowała ze mnie cała kobiecość :/
Od dłuższego czasu mam włosy tak za łopatki (raczej długie) i nie zetnę nigdy ()
  • Odpowiedz
@seba-kowal: Niektórym dziewczynom pasują krótkie włosy. Mają wtedy niesamowte powodzenie u innych dziewczyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sama bym nie scięła głównie przez to, ze szkoda mi moich włosów, mam je już prawie do tyłka.
  • Odpowiedz
@seba-kowal: Nienawidzę kobiet z krótkimi włosami, moja narzeczona ma długie włosy i ma ode mnie zakaz ścinania. Mam nadzieje że po ślubie nie #!$%@? sobie fryzury jako świeżo upieczona mężatka:D
  • Odpowiedz
moja dziewczyna niedawno wróciła od fryzjera i obcięła się tak bardzo krótko, bo jej wygodnie w pracy itd.


@seba-kowal: Zdradza Cię. Kobieta radykalnie zmieniająca fryzurę, (o ile nie robi tego na wiosnę lub jesień) ma kogoś na boku i w taki sposób to okazuje. One tak już mają. Sorry cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz