Wpis z mikrobloga

@seba-kowal: W dorosłym życiu ludzie powinni nie być idiotami jak w gimnazjum. Dobrze, że na fryzurze i kilku kolczykach się skończyło, bo jeszcze chwila i oszpeciłabym się jakimś tatuażem. Okres buntu to sprawa naturalna i fatalna zarazem. ;-)
  • Odpowiedz
zastanawiam się czy powiedzenie jej o tym, że mi nie do końca podoba się taka fryzura i że uważam to za hmm... męskie, będzie dla mnie wyrokiem śmierci, czy może jest jakiś sposób żeby ją przekonać żeby je zapuściła i już nigdy tego nie zrobiła? :)


@seba-kowal: To już nie możesz przy niej wyrazić swojego zdania? W takim wypadku krótkie włosy są chyba jej/Twoim najmniejszym problemem.
  • Odpowiedz
@wysuszony: ona wie, że wolę kobiety z długimi włosami, raczej chodziło mi to, czy to dobry pomysł żeby ją przekonać, żeby już ich nie ścinała następnym razem. ale kilka koleżanek na mirko mi uświadomiło, że niepotrzebnie sobie tym zawracam głowę, bo tak czy inaczej jest dla mnie najatrakcyjniejszą kobietą, jaką znam. ale dzięki za zadumę nad ogromnymi problemami w moim związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anekito: nie spodziewałam się, że pod takim postem może wywiązać się dość ciekawa dyskusja, bo miałem stereotypowe spojrzenie na krótkie włosy u kobiet, a tu się okazuje, że nawet spora część #niebieskiepaski potrafi zauważyć zalety w tym jak wyglądają kobiety z krótkimi włosami :)
  • Odpowiedz
@seba-kowal: Ja tam sądzę, że kobiecość to stan umysłu. Miałam długie włosy (czasem do pasa, czasem krótsze, do ramion), a teraz mam krótkie i nie widzę zmiany w swoim nastawieniu do siebie. A, sorry, widzę. Wyglądam lepiej, moim zdaniem :)
  • Odpowiedz
@seba-kowal: czy krótkie, czy długie hmmm, życie jest po żeby eksperymentować ;D

Ja osobiście jestem na etapie zapuszczania włosów, bo życie jest z takimi łatwiejsze, chociaż nie wiem jak w tym długo wytrwam, bo wydaje mi się, że w długich jest mi zwyczajnie źle, wolę fryzurkę do ramion może odrobinę dłużej... Kiedyś obcięłam włosy równo do ucha i pamiętam jak mi wszyscy mówili, że super wyglądam

  • Odpowiedz