Wpis z mikrobloga

Festiwal kolorów, na bank, chyba festiwal #!$%@? XD beka z tego plebsu, agh nareszcie w swoim żywiole, można wybrudzić się kolorową mąką, wytarzać w tym gównie w rytmach Comy i Strachów i nikt nie może mieć pretensji bo to festiwal jest taki XDD Zróbmy foty na fejsika jacy my szaleni, nie Seba? Potem można siedzieć na miasteczku #!$%@? od stóp do głów, pić Tatre bo na promocji 1,19 i niech patrzą jak to się bawi prawdziwa brać studencka.

#takaprawda #bekazkucow #krakow
  • 16
, wytarzać w tym gównie w rytmach Comy i Strachów


@lawrence_krk: a skąd wiesz przy jakich dzwiękach się bawli? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Było to najdalej od krk jak się da, a Ciebie i tak dosięgnął ból dupy. To niesamowite zjawisko jak dla mnie:)
Niech mi ktos wytlumaczy, jaki jest kur*a tak naprawde sens tego festiwalu kolorow? W mojej glowie wyglada to tak, ze przychodza ludzie, sypia na siebie kolorowy proszek i po dluzszej chwili ida do domu XD wyprowadzcie mnie z bledu jesli jest inaczej
@lawrence_krk: Byłem, widziałem. W tej kredzie też mnie #!$%@?... W sumie dupy nie urwało, ale i tak wole wyjść do ludzi, wypić chłodną taterkę na miasteczku niż kisić sie przed kompem i mieć ból dupy że ludzie mają życie.