Wpis z mikrobloga

Moje #pokazzakupy do tej pory, więkość to podsumowanie kariery na #aliexpress
Wiem, że duża część linków to nie linki do aktualnych ofert, ale jak wiadomo na ali jest dużo powtarzających się ofert, i jak coś to chnprice...

1. Koszulka polo z żyrafą

Z jednej strony żyrafa jest zajebista, z drugiej materiał jest trochę słaby. Mam go rok, i używam normalnie, to jest noszę raz na 2 tygodnie. W tej chwili tkanina jest mocno zmechacona. Jest sztuczna, ale miła w dotyku, przewiewna i bardzo lekka. Kolor jest nieco inny niż na obrazku, w rzeczywistości to jest żółty, na zdjęciach pomarańczowy. Ale żyrafa nadrabia minusy.
3/5, jak ktoś ma fetysz na hipsteriadę, to polecam.

2. Portfel - metalowy klips na lato

Fajna sprawa, jak kupowałem był chyba za 2$, jeśli ktoś chce nosić tylko kilka kart i banknotów, to nie zajmuje prawie wcale miejsca. Na lato, idealny. Inne funkcje to otwieracz do piwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam, 5/5.

3. Tshirt w serek V

Tak samo jak poprzednio, materiał nieco mniej się mechaci. Ponadto wcięcie jest nieco za głębokie. O ile tam nie przeszkadza mi, to że sztuczny, to tutaj ewidentnie czuć to, i na lato kiepski pomysł. W ogóle, kiepski pomysł, lepiej kupić w reserved. Tylko nie będzie fioletowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie polecam, chociaż noszę.

4. Bokserki CK

Są super, zamówiłem w sumie 8, jest lans na dzielni i w wejcherowie. Są zrobione z włókna bambusowego, czyli przewiewne, i bardzo chłonne. Wygodne i dobrze dopasowane, choć nie wiem czemu bardziej wygodne w lato niż w zimę. Biorąc pod uwagę ówczesny kurs dolara poniżej 3zł, jeden z lepszych zakupów kiedykolwiek.
Materiał zużył się nieco bardziej niż kupione w polsce, też z modalu choć nie CK. Brązowe się odbarwiły w kilku miejscach, reszta ani myśli.
Wedle rozmiarówki na ofercie.
Bardzo polecam, 5++/5

5. Okulary porsche

Także jeden z lepszych zakupów kiedykolwiek. Mają genialną barwę widzenia, wszystko jest piękne i bardziej wyraźne. Nigdy nie widziałem takich okularów przeciwsłonecznych. Polaryzowane, UVAB, testowane u optyka i na żarówce energooszczędnej przez siatkę dyfrakcyjną (ʘʘ)
Bardzo polecam, 5/5. Przypuszczam, że pan chińczyk ma większość takich fajnych.

6. Skarpetki stopki

Dobrze skiety jak kto chce chodzić w mokasynach/żeglarkach i nie chce aby mu wystawała skarpetka. Minus jest taki, że o ile u mojego kolegi z 43 stopą, u mnie na 40 się nie chowają w mokasynach, i mogę chodzić jedynie w żeglarkach. No i lubią się z mojej stopy ześlizgnąć.
5/5.

7. Licznik na rower

High quality, free shiping, pełen wypas. Jest duży, widać kilka odczytów na raz. Ma aż za dużo funkcji, i do tej pory nie chciało mi się przeczytać instrukcji. Z minusów, to dystans mierzy z dokładnością do 0,1km, i zdarza się, że czas się rozchodzi z rzeczywistym o 1 minutę na tydzień. Tyle przynajmniej wiem z forów, bo mój przez 9 miesięcy rozjechał się o 3 minuty. Także ten, propaganda i żydomasoneria. Magnes po zimie się rozmagnesował, ale to nie jest problem, wystarczyło go zamienić na byle jaki inny.
5/5, kupiłem za 7,5 $

8. Torba trójkątna na rower
Jest ok, nie ma co pisać więcej.

9. Pióro Hero 616
Bardzo nie polecam, na początku pisało fajnie, ale po 2 dniach coraz ciężej, a potem już w ogóle. Możliwe, że to wadliwy model, bo na forach piszą, że jest bardzo fajne.

10. Zegarek EA

Mi się bardzo, ale to bardzo podoba, ostatnio naćpany go podziwiałem, i jest przepiękny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szkiełko do niedawna nie miało ani jednej rysy, więc nie niem co to za czort, teraz ma minimalną kropeczkę, nie do zauważenia.
Jedyny minus, to kiepski pasek. Nie, bardzo #!$%@? pasek...

5=/5, również polecam.

11. Plecki na Lumię 920

Świetnie dopasowane, ale co z tego, jak wolę cienki telefon bez pleców ( ͡º ͜ʖ͡º). Poza tym, wytrzymałe to było, ale że kupiłem białe i pobrudziło się atramentem na czerwono to lipa już.
Ale polecam.

12. [Pióro Hero 901[(http://www.aliexpress.com/snapshot/6386958389.html?orderId=64915963597408)
Również nie polecam, grube, ciężkie w ogóle to tandeta.

13. Pióro jakie to??

Moim zdaniem, to jest najlepszy zakup na aliexpress jak do tej pory, ze względu na cenę/jakość.

Po pierwsze jest prześliczne,
po drugie, pisze bardzo cienko, a przy tym
po trzecie pisze bardzo lekko i równo. Więc jak na pióra za dwa dolary, które pisze lepiej niż parkery jakie mam (wszystkie są grube, jak ktoś bazgrze, to jest bardzo komplikujące), dla mnie bomba. Kupiłem dla mamy, taka sama jakość, kupię jeszcze kilka na pewno.
Stalówka dość twarda, ale że cienka to ok.
Nie jest to ceramika jak pisze majfrend, ale i tak. Jedynym minusem, jest malutki pojemnik na atrament, i na razie nie wymyśliłem jak to obejść, bo ma bardzo nietypowy ten pojemniczek. Jak ktoś znajdzie inne kolory, to błagam pisać.

14. Hero 369?

Jest trochę mniej fajne niż to poprzednie, ale też polecam. Pisze lekko grubiej, i ma jeszcze twardszą stalówkę.

15. Szalik Burberry

Bardzo miły w dotyku, bardzo DUŻY, co się ceni, bo miałem coś malutkich szaliczków którymi nie da się porządnie i ciepło okręcić. Pan chińczyk pisze, że to wiskoza, chyba raczej no nie. Jedyny mankament jest taki, że człowiek, który to projektował (Luis pewnie konkurencje niszczy) nie ogarnął, że ESTABLISHED zaczyna się od E, i zaczął od R. Powaga.

16. Przepaska na oczy, do spania

Jest w porządku. Jeśli ktoś chce drzemać w ciągu dnia, albo wygodniej spać na kacu do południa to jest godne polecania. Nie przylega dokładnie, i na nosie widać białą plamkę. Ale to z oczami otwartymi, a śpi się z zamkniętymi.

17. Damskie skarpetki do balerin

Kupiłem z myślą o tych nieszczęsnych mokasynach, ale nie udało się do końca, bo nie dość że to z poliestru, to tak cienkie, że nie wiem czy jest różnica w noszeniu ich i nienoszeniu, przynajmniej pod względem pocenia się do buta.

I na przyszłość, multi to też różowe...

18. Nylonowy pasek do zegarka

Fajna sprawa, jest nieco za długi, ale to lepiej niż jakby miał być za krótki. Do zegarka Armaniego Daniel Wellington pasuje idealnie, a nawet lepiej.

19. Światełko na koło rowerowe

Nie wiem czy działa, nie powiem że kupując za 0,80$ takie gówienka chcę kupować 6 baterii za 30 zł, więc czekam na baterie z ali.

I nie z aliexpress tylko z banggood - Xiaomi Piston V3:
Bardzo, bardzo polecam. Chciałem przenośne słuchawki, bo mam Creative Aurvana Live. Grają bardzo miło, ciepło, bez jakiejś przesady w jakąkolwiek stronę. Dobrze zbalansowane.
Tłumią moim zdaniem przyzwoicie, jakość wykonania świetna, nic tylko brać.
Bardzo, ale to bardzo ładne.

A także z allbuy, Xiaomi Mi Band.

Sam wynalazek fajny, bym bardziej, że tani.
Kroki liczy, ale kupiłem go, aby mnie budził. Budzi bardzo dobrze, ale jak na razie nie udało mi się rozgryść mojego cyklu sennego.
Jakość wykonania mi się nie podoba, jest niby ładne i bardzo minimalistyczne, ale mam do raptem 3 tygodnie, a pasek jest naprawdę zużyty, a pastyka porysowana.

Czekam na nową wersję.

Pozdro.
  • 10