Wpis z mikrobloga

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu odcinek 11 - czysta samo-masakra tego anime ()

4 dni temu byłem zadowolony subtelnym przedstawieniem relacji między Yuki, a pozostałymi bohaterami w poprzednim epizodzie. Co zrobili animatorzy (autor mangi?) teraz? Nie dość, że przez pół odcinka pokazali te same wydarzenia, to jeszcze z komentarzami/myślami protagonistki. Cały klimat niedopowiedzenia w odbiorze jej zachowania poszedł do kosza :/

Jest to tym bardziej irytujące, bo przecież było to główną zaletą bohaterki w głównej serii - ograniczone uzewnętrznianie swoich uczuć, jej oschłość kosmitki dawało trochę pola do zastanawiania się, jak odbiera resztę tej szalonej grupy ("ale głupi ci Ziemianie?"). Tutaj dostajemy gotową diagnozę :/

No i jeszcze na dokładkę okazuje się, że wszystko już w zasadzie rozeszło się po kościach, w ten sposób seria zalicza kolejny nudny epizod. Poza jednym momentem Asakury - odniesieniem do Melancholii, który mnie rozbawił :D

Niestety reszta wywołuje mniej więcej takie uczucia...

#anime #nagatoyukichannoshoushitsu #haruhisuzumiya #haruhi #animenowysezon #satelight #manga
Pobierz 80sLove - Nagato Yuki-chan no Shoushitsu odcinek 11 - czysta samo-masakra tego anime ...
źródło: comment_mojglLJEGTArNzVDNJVOPTZnH921tNHR.jpg
  • 3
@80sLove: 3 lub max 5 dla fanów Haruhi, ale ja rzuciłem w #!$%@? ok 6-7 odcinka, bo było beznadziejne i pokazanie się Haruhi podniosło poziom seansu tylko na chwilę, ziew