Wpis z mikrobloga

@M3L8ORP: Ale ja nie potrzebuję w komunikacji miejskiej, tylko w domu. Ostatni pobyt w innym mieście pokazał mi jedynie tyle, że wszystkie sieci są pozabezpieczane i z HotSpotami jest łatwiej w Polsce niż tam. Chcę mieć coś, co nie będzie zależało od kogoś, tylko ode mnie, tak więc jakaś karta PrePaid mi pozostaje
@FELIX90: no niestety pewnie tak. jednym plusem AldiTalk jest to, że masz internet 4g bez dopłaty, chociaż nie zgodze się z kolegą że tutaj masz internet nawet w komunikacji miejskiej (choć napewno są takie przypadki), generalnie moim zdaniem niemcy są niestety troche "zacofane" jeśli chodzi o internet
@FELIX90: Mi raczej chodzi o dostępnośc i cenę. dostępność 4g raczej nie powala a najczęściej jeszcze bulisz kilka euro miesięcznie ekstra. Najlepsze sieci to Telekom i Vodafone, ale tam cena za porządny pakiet (internet >1gb) z LTE to z ~30euro miesięcznie, bez telefonu. To samo z internetem stacjonarnym, w mieście z 25.000 mieszkańcami, zaraz koło dużego miasta (Münster, chyba z ~200.000) prawie wszycy oprócz ścisłego centrum mieli dostęp do DSL 3000