Wpis z mikrobloga

@jamal013: Dyskusje o najnowszym odcinku na r/anime w porównaniu do innych serii z tego sezonu są dość mało aktywne, ruch na r/korosensei jest prawie zerowy, a tematy na /a/ są zupełnie martwe.

W sumie tbw, wystarczy, że jest popularny w Japonii i dostaniemy drugi sezon.
@joookub: Chyba trochę #niepopularnaopinia , ale dla mnie drugi OP jest o wiele lepszy, zwłaszcza jeżeli mówimy o samej muzyce ("taniec" w obydwu jest upośledzony trochę, także mała różnica). Nie wiem jak stoisz z mangą, ale od kilku rozdziałów nastrój zrobił się trochę cięższy, flashbacki itp, także sporo się dzieje. W anime za to adaptują Island arc, jeżeli do niego dotarłeś w mandze, walka z Gastro wyszła im bardzo dobrze, w
V.....n - @joookub: Chyba trochę #niepopularnaopinia , ale dla mnie drugi OP jest o w...
Nie rozumiem czemu tak mało osób ogląda to animu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Verkun: A ja rozumiem doskonale. Sam dałem sobie spokój po kilku odcinkach. Ni to śmieszne, ni straszne, emocji podczas oglądania zero. Z drugiej strony nigdy nie byłem pasjonatem tego typu produkcji, zacząłem, bo ktoś mi to polecił jako przyjemną komedię. Co lepsze, osoba polecająca też przestała oglądać, bo stwierdziła, że manga jest o niebo
@jamal013: W tym przypadku anime jest dość wierną adaptacją mangi. Trochę gonią z materiałem (~75 rozdziałów w 22 odcinki) ale mimo tego pominięte zostało tylko kilka rozdziałów, głównie 1-2 rozdziałowe historie o postaciach pobocznych. Tutaj masz dokładną rozpiskę odcinek-rozdział.

Jeżeli podoba Ci się anime i nie chcesz czekać na drugi sezon, to oczywiście, że warto. Anime dojdzie do ~75 rozdziału, a póki co mamy 143 i dzieje się sporo. Osobiście bardzo