Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak działają płatni trolle szalupy ratunkowej PO czyli #nowoczesnapl.

Zestaw małego trolla:
- Konto od miesiąca (ważne żeby nie było zielonką),
- Zdjęcie w tle i awatar sugerujące wcześniejszą sympatię z Korwinem,
- Tagi głównie zorientowane politycznie (aby szybko działać),
- Zwracanie się do wyborców Korwina i Kukiza,
- Wypisywanie bredni,
- #60groszyzawpis

Pic rel w załączniku.
#afera #polityka
szymy - Zobaczcie jak działają płatni trolle szalupy ratunkowej PO czyli #nowoczesnap...

źródło: comment_0R52bnwb7PVIM3M5wsE5wJdtoXurGWaG.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan-K: ^^ zmęczony już jestem i spać bym się położył ale jak dostaję powiadomienia na telefon to o nowych wpisach to jak zasnąć?

Ja też pozdrawiam.
  • Odpowiedz
opis odnośnika> Zdecydowanie gorsze są ( były ) rządy PO i PSL

@Pan-K: To tez kwestia oddzialywania na zycie, u mnie bezposrednie dzialanie rzadu Kaczynskiego zmusilo nas do opuszczenia kraju. Dla jednych jeden rzad byl gorszy, dla innych drugi. Ja tylko zaluje, ze PO nie zrealizowala programu z 2007 roku. Z PiS jest u mnie jasna sprawa, bo nie dosc, ze takie samo gowno, to akurat u nich bym
  • Odpowiedz
@miki4ever: program programem i oczywiście kto co zrealizował lub nie to w obecnej sytuacji jak dla mnie sprawa drugorzędna gdyż rządy PO i PSL to jedna wielka lawina afer i to niewyjaśnionych. Pomijając najgłośniejsze afery jest również od groma małych "aferek" występujących lokalnie. Nie wyobrażam sobie aby partia rządząca która narobiła tyle gówna, mogła w sposób pozytywny rządzić krajem.

u mnie bezposrednie dzialanie rzadu Kaczynskiego zmusilo nas do opuszczenia kraju.


Co konkretnie zrobili że musieliście
  • Odpowiedz
Co konkretnie zrobili że musieliście emigrować?


@Pan-K: Rozwalili zaufanie do lekarzy w tym kraju, atmosfera zrobila sie taka, ze nie bylo sensu dalej tego w Polsce ciagnac.

program programem i oczywiście kto co zrealizował lub nie to w obecnej sytuacji jak dla mnie sprawa drugorzędna gdyż rządy PO i PSL to jedna wielka lawina afer i to niewyjaśnionych. Pomijając najgłośniejsze afery jest również od groma małych "aferek" występujących lokalnie. Nie
  • Odpowiedz
@miki4ever:

PiS i PO to dla mnie na ta chwile to samo, zle wyjscie.


Po części się zgodzę z tym że ja bardziej rozpatruję sytuację jako całokształt. Kogo mamy dać do rządzenia? Korwina,Kukiza czy Petru? Jak dla mnie to nie ma obecnie nikogo komu bym spokojnie dał pełnię władzy ale za to wiem że nigdy bym jej nie dał PO i PSL. Na najbliższe wybory idealna sytuacja dla mnie to koalicja PiSu ( jak by nie patrzeć mają większe doświadczenie od antysystemowców ) z Korwinem zakładając że by weszło wystarczająco wielu posłów tej partii aby mogli wprowadzić co nieco ustaw pobudzających gospodarkę oraz ograniczających wyzysk państwa przez zagranicę. Co do popularnego Kukiza to na razie nie jestem go pewny, niech się wszytko bardziej określi i
  • Odpowiedz
Na najbliższe wybory idealna sytuacja dla mnie to koalicja PiSu ( jak by nie patrzeć mają większe doświadczenie od antysystemowców ) z Korwinem


@Pan-K: Nierealne, dwa kompletnie rozne programy. Jedni to skrajni socjalisci, drugi to skrajny liberalizm, jak ty to niby chcesz polaczyc?

Chodzi o łapanki
  • Odpowiedz
@miki4ever:

Nierealne, dwa kompletnie rozne programy. Jedni to skrajni socjalisci, drugi to skrajny liberalizm, jak ty to niby chcesz polaczyc?


A no właśnie wbrew pozorom mogło by się okazać całkiem sensownym rozwiązaniem gdyby się dogadali i zrezygnowali ze skrajnych idiotycznych pomysłów na rzecz tych mniej skrajnych bo według mnie w państwie potrzeba trochę socjalizmu oraz trochę liberalizmu. Z jednej strony napędzanie gospodarki oraz wykorzystanie ( efektywne a nie pseudo ) naszego położenia, taniej siły roboczej itd a z drugiej strony zapewnienie rozwiązań aby w losowych przypadkach obywatel nie został z kijem w
  • Odpowiedz
@matkakuca: Widzę, że myślenie trochę boli. Nic mi do tego kto z kim i jak sympatyzuje. Możesz nawet być kochankiem Petru. Wpis wziął się stąd, że wymyśliłeś sobie prowokacyjny nick i korzystasz z logotypów innych partii politycznych w swojej agitacji. Sugerujesz tym, że stałeś się wielce oświeconym kucem i wybrałeś jedyną słuszna drogę. I jeszcze piszesz o tzw. "spadochroniarzach". Wróć do swojego poprzedniego awaturu, wywal z tła Korwina i agituj
  • Odpowiedz