Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak działają płatni trolle szalupy ratunkowej PO czyli #nowoczesnapl.

Zestaw małego trolla:
- Konto od miesiąca (ważne żeby nie było zielonką),
- Zdjęcie w tle i awatar sugerujące wcześniejszą sympatię z Korwinem,
- Tagi głównie zorientowane politycznie (aby szybko działać),
- Zwracanie się do wyborców Korwina i Kukiza,
- Wypisywanie bredni,
- #60groszyzawpis

Pic rel w załączniku.
#afera #polityka
szymy - Zobaczcie jak działają płatni trolle szalupy ratunkowej PO czyli #nowoczesnap...

źródło: comment_0R52bnwb7PVIM3M5wsE5wJdtoXurGWaG.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s-----------o to było jak korwiniści wykop przejeli

@matkakuca: Byłeś jednym z nich? Nie bardzo rozumiem logikę avatara i tła. Jestem korwinistą jestem s---------m? wtf...
  • Odpowiedz
@megacwok: Czyli serio uwazasz, ze NPL dziala na wlasna szkode? Serio uwazasz, ze klamie, oficjalnie odcinajac sie od takich osob? Serio uwazasz, ze przy tak dobrze przeprowadzonej kampanii internetowej, ryzykowali by wszystkim(bo jakby cos takiego wyplynelo to by byl koniec tego ugrupowania), aby wynajac dwoch trolli na wykopie?

Jezu, jak prosto was wszystkich zrobic na szaro:)
  • Odpowiedz
Podaj mi jeden sensowny i logiczny argument za partią złodzieja petru?


@Buckethead: Proszę bardzo:

a) nie p------ą głupot o hitlerach, pedofiliach, szczepionkach, aborcjach, gwałtach globalnym ociepleniu i innych tematach ideolo p--------o, którymi pasjonują się ćwierćinteligeni
b) priorytetem dla nich jest gospodarka wolnorynkowa, a nie robienie rewolucji, stawianie wszystkiego na głowie lub
  • Odpowiedz
Popieram projekt nowoczesna.pl, jakkolwiek do czasu, aż jakikolwiek obecny działacz PO się pojawi w ich szeregach


@ajuto00: To jest chyba dewiza wiekszosci osob popierajacych wstepnie NPL. Dla mnie to samo, jak tylko pojawia sie spadochroniarze, to dla mnie juz nie istnieja.
  • Odpowiedz
@megacwok: Jakakolwiek umowa, nagranie, przelanie pieniedzy. Cos takiego by zakonczylo kariere tego ugrupowania.

Zreszta przy tym jak jest kampania prowadzona, nie ma najmniejszych przeslanek wskazujacych na to, zeby popelnili taka glupote i wyslali idiote na wykop. Popatrz na wpisy tego kolesia, przeciez to jest jawny spam, majacy za cel wywolac wpisy takie jak ten.
  • Odpowiedz
@szymy: was już j---e na tym wykopie :D:D: , jacyś podstawieni ludzie rzucili tematem nowoczesnejPL jako po-bis i nagle wykop wszędzie widzi kupione wpisy

co drugi kupiony wpis do ten o dudzie, który jest pieprzony socjalno-katolickim populistą.
  • Odpowiedz
@megacwok: to się nazywa psychoza.

Wykop został tak zmanipulowany, że uważa Dudę jako dobrego kandydata.
no ludzie, jeszcze pół roku temu wykop-> zagłębie korwinistów którzy nienawidzą wszelakich populistów i "socjali" a teraz popierają dudę który n---------ł kiełbasy wyborczej dla ciemnego ludu na 150mld zł obietnic. ? co jest z wami.

Tutaj na wykopie są po prostu ludzie którzy szybko zapominają o historii. Zgadzam się ,że postulaty nowoczesnejPL są zbieżne z PO , ale z tym PO przed rządowym. Za czasów jak Tusk i jego ekipa miała jeszcze jakieś poglądy inne niż te które dają jej kontynuację władzy (umiarkowany socjalizm). k---a no, zagłębie korwinistów powinno raczej wspierać Petru jako "technokratę" i ekonomistę a nie jakiś
  • Odpowiedz
@megacwok: jeżeli PO to g---o to kurna czym jest PIS?! który na takiej samej "aferze" się w-----ł i do tego r----------ł społecznie państwo.

Apeluję tylko o opamiętanie, jeżeli 2 lata temu, rok temu , pół roku temu był Krul Korwin a teraz jest Cieć #duda wybrany #naslupa to po co w ogóle tutaj na jakiś temat debatować?
  • Odpowiedz