Wpis z mikrobloga

Mój nowy zakup w #pathofexile. Chcę zrobić z tego chesta 6L, jednak jest kilka pytań:
1. Crafcić na benchu pewne HP czy ryzykować exem, aby wbiło moda ''procent do ES + stun recovery''?
2. Jeśli opcja nr 2 to jaki suffix crafcić na benchu?
3. A może multiple crafted mods?
4. Czy w ogóle można coś z tym chestem zrobić?
5. Czy czekać na update? Wyjdą wtedy jakieś nowe mody do armora?

Zależy mi na wysokim ES.
L.....s - Mój nowy zakup w #pathofexile. Chcę zrobić z tego chesta 6L, jednak jest ki...

źródło: comment_Othmqbvv2QniedB0CL6wR68xNpDD0TKO.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@McSayerPL: Moim zdaniem ressy można uzupełnić w ringach i innych rzeczach. Chest to jedyna część armora, z której można wyciągnąć najwyższy armour/evasion/es i nastawiam się na to, aby z Regalii wyciągnąć właśnie ES.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: to działa jednorazowo. Czyli, wrzucasz na tego czesta tego eternala, wrzucasz exa na czesta i dostajesz +str to możesz jeszcze raz dać eternala i item wróci do poprzedniego stanu. Str mu zniknie.
  • Odpowiedz
@Lrrr: Ok, dzięki. Poczytam o tym na YT.

@Dru: Na podglądzie 68, ale sprzedający mówił coś o 75 :) Dla mnie to bez różnicy. Kosztowała mnie 8 exów. Ściągnąłem z 10.

@Magik_Antonio: Uczciwie uzbierałem :) Alty i chromy lecą zwykle na chaosy lub exy. Fusingi zbieram na Voriciego 6L więc po tej akcji szybko odzyskam exy. Tak poza tym wystawiam trochę rzeczy na forum, ale to
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Działanie eternala:
1. Masz swój item
2. Wkładasz Eternal Orb, dostajesz Imprint
3. Wkładasz Exalted Orb, dostajesz dmg return to attackers
4. Używasz Imprint
5. Powrót do punktu 1
  • Odpowiedz