Wpis z mikrobloga

Mój nowy zakup w #pathofexile. Chcę zrobić z tego chesta 6L, jednak jest kilka pytań:
1. Crafcić na benchu pewne HP czy ryzykować exem, aby wbiło moda ''procent do ES + stun recovery''?
2. Jeśli opcja nr 2 to jaki suffix crafcić na benchu?
3. A może multiple crafted mods?
4. Czy w ogóle można coś z tym chestem zrobić?
5. Czy czekać na update? Wyjdą wtedy jakieś nowe mody do armora?

Zależy mi na wysokim ES.
L.....s - Mój nowy zakup w #pathofexile. Chcę zrobić z tego chesta 6L, jednak jest ki...

źródło: comment_Othmqbvv2QniedB0CL6wR68xNpDD0TKO.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@McSayerPL: Moim zdaniem ressy można uzupełnić w ringach i innych rzeczach. Chest to jedyna część armora, z której można wyciągnąć najwyższy armour/evasion/es i nastawiam się na to, aby z Regalii wyciągnąć właśnie ES.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: to działa jednorazowo. Czyli, wrzucasz na tego czesta tego eternala, wrzucasz exa na czesta i dostajesz +str to możesz jeszcze raz dać eternala i item wróci do poprzedniego stanu. Str mu zniknie.
  • Odpowiedz
@Lrrr: Ok, dzięki. Poczytam o tym na YT.

@Dru: Na podglądzie 68, ale sprzedający mówił coś o 75 :) Dla mnie to bez różnicy. Kosztowała mnie 8 exów. Ściągnąłem z 10.

@Magik_Antonio: Uczciwie uzbierałem :) Alty i chromy lecą zwykle na chaosy lub exy. Fusingi zbieram na Voriciego 6L więc po tej akcji szybko odzyskam exy. Tak poza tym wystawiam trochę rzeczy na forum, ale to groszowe sprawy, najlepiej
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Działanie eternala:
1. Masz swój item
2. Wkładasz Eternal Orb, dostajesz Imprint
3. Wkładasz Exalted Orb, dostajesz dmg return to attackers
4. Używasz Imprint
5. Powrót do punktu 1
  • Odpowiedz