Wpis z mikrobloga

Niby homoseksualiści stanowią parę procent społeczeństwa to gdyby się opierać na tym serialu to wyszłoby pewnie parę razy więcej, coraz mniej chce mi się to oglądać.Podobnie jak w Amerykańskich filmach niby murzynów 13% w populacji a co drugi główny aktor to murzyn no bez jaj jeszcze chwile i w filmach będą sami murzyni w dodatku geje.
#sense8
  • 6
@Koniasz: A gdzie jest powiedziane, że jakikolwiek film czy serial (pomijając dokumentalne) ma mieć cokolwiek wspólnego z rzeczywistością i współczesnym światem?
Faktycznie, jak Cię to razi, to nie oglądaj. Ja np. w ogóle nie zwracam na to uwagi, poza przypadkami gdzie jest to istotne dla fabuły.
@Koniasz: Ale wiesz, że w tym momencie kierujesz się tą samą logiką, co robiący aferę o brak czarnych?
Ja w ogóle nie potrafię zrozumieć, jakie to ma znaczenie. Oglądam film dla ciekawej fabuły, a nie żeby sobie popatrzeć na białych czy czarnych. Niech sobie reżyser czy producent obsadza kogo chce, byle to byli dobrzy aktorzy, pasujący do swoich ról.
@mpmp-pmpm: Mi chodzi o to że do filmu nie wybiera się dobrego białego aktora tylko wybiera się gorszego murzyna tylko dlatego żeby nikt kogoś nie oskarżył o rasizm.Do tego dochodzą przypadki gdy do np adaptacji książki gdzie w książce postać jest biała na siłę wsadza się murzyna.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koniasz: No rozumiem, pewnie są takie przypadki. Poprawności politycznej nie wymyślono wczoraj.
Ja od dawna przepowiadam, że po Jamesie Bondzie - Murzynie, będzie James Bond - kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)