Wpis z mikrobloga

Blizzard ogłosił nowy tryb gry - Tavern Brawl! (w polskiej wersji Karczemna Bójka!) Będzie to event (turniej?) rozgrywany raz w tygodniu (o ile dobrze zrozumiałem :D) z góry narzuconymi zasadami (przykładowo wyznaczona talia, lub możliwość użycia określonych kart) Aby wziąć udział potrzebny jest co najmniej 20 lvl. Jako nagrody z Tavern Brawla będą nam lecieć klasyczne pakiety.

Można będzie też tworzyć własne Bójki i zapraszać do nich znajomych :)

Nowością jest też przypisywanie rewersu kart do poszczególnych talii, a kolejną pocieszającą rzeczą jest to że Bliz pracuje nad implementacją większej ilości slotów :)

Link do info od blizzarra

Jeśli ktoś jest znudzony syfem na #hearthstone mam swój tag #tadelhs gdzie będę wrzucać raz na jakiś czas jakieś ciekawe informacje. Biorę się za nie poważniej od lipca, bo teraz na głowie mam obronę magisterki.
Pobierz vTadel - Blizzard ogłosił nowy tryb gry - Tavern Brawl! (w polskiej wersji Karczemna ...
źródło: comment_hf85shaPT6T6QFRxsURWtnboaHS9fKHe.jpg
  • 11
@vTadel: Panie co ty mieszasz ludziom w głowach... Blizz powiedział, że zastanawiają się nad dodatkowymi slotami, ale według statystyk większość ludzi nie ma nawet tych dziewięciu decków, więc nie widzą potrzeby by się śpieszyć.
@DajMinusTemuNaDole: Wstęp będzie darmowy.

@vTadel: Uściślając - nagrody w postaci pakietu dostaniemy za wygranie pierwszej gry w danej bójce przez kilka pierwszych tygodni, jako nagrodę za udział w lunch evencie. O nagrodzie jako takiej za gre w tej rozgrywce na razie nie ma mowy. Co jest jednym z kilku powodów, przez które ten tryb uważam za gówno.